Державні ресурси

Зараз на сайті

На сайті 1753 гостей та користувачі відсутні

Календар

03:58, 19th February 2018
«  лютого 2018  »
ПонВівСерЧетП'яСубНед
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Вхід на сайт

        В рамках укладеного Меморандуму про співпрацю між Федерацією канадських муніципалітетів та Полтавською міською радою щодо реалізації проекту міжнародної технічної допомоги “Партнерство для розвитку міст” (Проект ПРОМІС) розробляється Програма посилення конкурентоспроможності  малого та середнього підприємництва в місті Полтава на 2018-2022 роки.

        14 листопада в управлінні адміністративних послуг Полтавської міської ради відбулось засідання фокус-групи з обговорення проекту плану дій Програми посилення конкурентоспроможності МСП м. Полтава.

          Головною метою Програми є посилення конкурентоспроможності місцевих МСП шляхом реалізації Плану заходів у вигляді конкретних проектів для покращення бізнес-клімату, розвитку бізнес-інфраструктури та послуг, доступу до фінансових ресурсів, посилення спроможності посадовців місцевого самоврядування і представників бізнес-об’єднань щодо спільного вироблення та реалізації політики розвитку бізнесу, а також покращення навичок та вмінь власників та персоналу МСП.

    В засіданні фокус –групи взяли участь представники     торгово-промислової палати, молодіжного бізнес-центру, «Обласного молодіжного центру», ДП «Полтавастандартметрологія», фахівці КО «Інститут розвитку міста», громадських та благодійних організацій, структурних підрозділів виконавчого комітету Полтавської міської ради та територіальних органів державної влади.  

     Під час зустрічі було визначено пріоритети проектів за напрямками та обговорено проекти, з яких складається план дій Програми.

    Всі надані пропозиції були опрацьовані фахівцями управління та підготовлені для надання експертам проекту ПРОМІС.

Оцініть рівень обслуговування працівників ЦНАПу
  • Голоси: 0%
  • Голоси: 0%
  • Голоси: 0%
  • Голоси: 0%
  • Голоси: 0%
Всього голосів:
Перший голос:
Останній голос:

Інфографіка

infografika

Погода