Державні ресурси

Зараз на сайті

На сайті 73 гостей та користувачі відсутні

Календар

07:32, 17th August 2018
«  вересня 2018  »
ПонВівСерЧетП'яСубНед
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Вхід на сайт

Пошук

Новини

 15.08.2018 року було проведено чергове навчання адміністраторів Центру надання адміністративних послуг Полтавської міської ради щодо надання адміністративних послуг в частині зняття та реєстрації місця проживання фізичних осіб.

   Навчання проведено заступником начальника управління - начальником відділу ведення реєстру територіальної громади управління реєстрації, зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб виконавчого комітету Полтавської міської ради Титаренко С.Ю.

   Метою проведення навчання було роз’яснення працівникам деяких питань, що пов’язані із зняттям з реєстрації та реєстрацією фізичних осіб.

     Загалом Центр надання адміністративних послуг орієнтований на розвиток шляхом постійного навчання та самонавчання адміністраторів. В більшості випадків одним з основних факторів успіху програм навчання  є чітко визначені загально корпоративні стандарти (правила поведінки, процедури і навички різних категорій, розуміння цілісного процесу надання послуг та ін.), з орієнтацією на які  впроваджуються відповідні програми навчання.

     22-23 вересня 2018 року з нагоди відзначення 447-ї річниці з Дня заснування Кременчука та 75-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників у м. Кременчуці уже втретє відбудеться масштабний Фестиваль «Солодкий Кременчук».

     Для участі в заході запрошуються виробники та реалізатори кондитерських цукрових, борошняних та кулінарних виробів, де буде нагода проводити різноманітні майстер-класи, здійснювати продаж своєї продукції та її дегустацію, організувати активну зону з розіграшами подарунків та долучитися до створення неповторної атмосфери святкування Дня Кременчука.

     Бажаючим взяти участь у Фестивалі виробникам, потрібно заповнити анкету та надіслати її до 27 липня 2018 року на електронну адресу: sweet_kremenchuk2016@ukr.net.

     Електронну анкету можна знайти за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScQXkbaRUbMed6O18eCLCPlmj0jXS75rb8mbBib5qyApMSepA/viewform.

     В цьому році вперше на Полтавщині започатковано конкурс «Кращі товари Полтавщини», метою якого є сприяння промоції товарів місцевих товаровиробників, популяризації торгових марок Полтавщини та забезпечення населення високоякісними товарами.

     До участі в конкурсі за двома номінаціями «Харчові продукти» та «Вироби народних промислів» запрошуються суб’єкти господарювання області та м. Полтава.

     Умови проведення конкурсу та перелік необхідних документів наведено у додатках, а також розміщено на офіційному веб-майті облдержадміністрації (http://www.adm-pl.gov.ua/page/do-uvagi-tovarovirobnikiv-poltavshchini)

     Запрошуємо підприємства безкоштовно представити свою продукцію для участі у конкурсі «Кращі товари Полтавщини».

      Прийом заявок триває до 01 серпня 2018 року, які можливо направляти на електронну адресу Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

     Контактна інформація за телефонами : (05322)2-48-47, (0532)604310.

Детальніше додаток.

 Рішенням п’ятнадцятої сесія сьомого скликання Полтавської міської ради від 24 травня 2018р. оновлено перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Полтавської міської ради.

  Рішення п’ятнадцятої сесії сьомого скликання Полтавської міської ради про затвердження Програми посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва м. Полтава на 2018-2022 роки.

     Згідно статті 73 Кодексу законів про працю України Центр надання адміністративних послуг Полтавської міської ради  буде працювати за наступним графіком:

26 травня (субота) - 08:00-16:00;

27 – 28 травня - вихідні дні;

    Всі документи, прийняті в передсвятковий робочий день, будуть передані суб'єкту надання послуги у перший робочий день після святкового вихідного дня.

     До Вашої уваги  пропонується оцінити роботу нашого Центру. Оцініть діяльність ЦНАП Полтавської міської ради. Будемо раді Вашим побажанням та конструктивним пропозиціям щодо  надання та отримання якісних адміністративних послуг.

      Ваші думки та враження дуже важливі для нас!

 Анкетування проводиться Департаментом економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації у рамках обласного конкурсу «Кращий Центр надання адміністративних послуг».

Опитування відкрито до 1 червня 2018 року.

Анкета оцінювання можна знайти за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdwbRwSUC2qt3dm3pXqrl9vWQJRrNtC-jxQBDtJaQSJ8TtgPA/viewform?c=0&w=1

     Постановою Кабінету Міністрів України від 25.04.2018 № 327 внесені зміни до форм документів, що подаються замовниками будівництва для отримання права на виконання будівельних робіт та прийняття об’єктів в експлуатацію.

    Вказані зміни набрали чинності 28.04.2018.

    Оновлені форми вказаних документів розміщені на сайті Управління адміністративних послуг Полтавської міської ради за посиланням: http://cnap-pl.gov.ua, а також на сайті ДАБІ http://www.dabi.gov.ua/blanky-dokumentiv/.

   Згідно статті 73 Кодексу законів про працю України Центр надання адміністративних послуг Полтавської міської ради  буде працювати за наступним графіком:

28 квітня (субота) - 08:00-16:00;

29 – 30 квітня - вихідні дні;

1, 9 травня – вихідні  дні;  

з 2 травня - робочі дні згідно графіка;

5 травня – 08:00-15:00

  17квітня втратив чинність Наказ МВС, який затверджував Порядок оформлення і видачі паспорта громадянина України у формі книжечки зразка 1994 року. Зазначене рішення прийнято в рамках реформування системи документування та із врахування того, що паспорт  громадянина України у формі книжечки  зразка 1994 року вже тривалий час не видається у жодному підрозділі міграційної служби.

   Але разом з цим, можливість за бажанням вклеїти фотокартку до такого паспорта по досягненні 25- та 45- річного віку прописана іншими нормативно-правовими актами, тому така послуга надалі надається  підрозділами Державної міграційної служби та центрами надання адміністративних послуг.

  Таким чином, як і раніше після досягнення 25- та 45- річного віку особа самостійно вирішує, чи вклеїти фото до паспорту у формі книжечки, чи оформити ID-картку.

     Адміністратори ЦНАП Полтавської міської ради постійно удосконалюють свої навички у сфері надання адміністративних послуг. Так 11.04.2018р. було проведено чергове навчання адміністраторів щодо надання адміністративних  послуг в сфері містобудування та архітектури.

 Відовідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для проведення підприємницької діяльності» для оформлення Паспорта Привязки замовник подає документи (в двох екземплярах):

схема розміщення тимчасової споруди, виконана на топографо-геодезичній основі у масштабі М 1:500, з прив’язкою ТС, з зазначенням земельної ділянки та її площі, виготовлена у спеціалізованій проектній установі або архітектором, який має відповідний кваліфікаційний сертифікат (оригінали);

ескізи фасадів ТС у кольорі (М 1:50), виготовлені у спеціалізованій проектній установі або архітектором, який має відповідний кваліфікаційний сертифікат (оригінали та для стаціонарної ТС);

схема благоустрою прилеглої території у кольорі (М 1:500), виготовлена спеціалізованою проектною установою або архітектором, який має відповідний кваліфікаційний сертифікат (оригінали);

- технічні умови щодо інженерного забезпечення, самостійно отримані замовником у балансоутримувача відповідних інженерних мереж (за наявності);

- реквізити замовника (найменування, ПІБ, адреса, контактна інформація, договір особистого сервітуту, лист з питань містобудування та архітектури про результати розгляду питання розміщення ТС на Комісії)

   Цей перелік є обов’язковим і вичерпним!

                                                                                             Адміністрація

   Наразі триває реалізація  Проекту ПРОМІС, яка спрямована на прискорення економічного розвитку українських міст та регіонів шляхом підвищення їх спроможності щодо ефективного управління економічним розвитком, створення сприятливого бізнес-клімату та сприяння залученню інвестицій.  Одним із важливих завдань даного проекту є впровадження ефективних інструментів розвитку малого та середнього підприємництва (МСП), які покращують можливості для започаткування власного бізнесу та створення нових робочих місць.