Положення про Раду підприємців м.Полтава

 

Рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради від 05.02.2020 №11 (Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради від 03.09.2019 №199(Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради від 07.11.2018 №246 "Про утворення Раи підприємців у м.Полтава")

 

Рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради від 03.09.2019 №199 (Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради від 07.11.2018 №246 "Про утворення Раи підприємців у м.Полтава")

 


04.09.2020

День підприємця 2020

   У першу неділю вересня Україна традиційно святкує День підприємця. Попередні роки у Полтаві організовували чимало зустрічей, форумів, круглих столів у офлайн режимі з безпосереднім спілкуванням, обміном думок та досвідом.

    Цьогоріч формат святкування змінився та інтегрувався до вимог сьогодення, але не став від того менш насиченим та цікавим.

   Тож, днями у Полтаві підбили підсумки щорічного форуму підприємців «Спільна робота — високі надходження», запровадженого у рамках «City fest» до Дня підприємця за підтримки Полтавської міської ради та Ради підприємців міста Полтави. Цьогоріч форум відбувся вже вдруге з метою підвищення іміджу полтавського підприємництва, налагодження відкритого діалогу між бізнесом, владою та громадою міста, презентацію досягнень та напрацювань підприємців.

10914

   Зважаючи на поширення хвороби COVID-19, всі заходи відбувалися в онлайн режимі протягом 31 серпня – 4 вересня 2020 року. Це актуальні, корисні та просвітницькі вебінари, лекції, онлайн навчання, круглий стіл для підприємців, зацікавлених у бізнес тематиці осіб, учнів старших класів від БО «Світло надії», фахівців Полтавського університету економіки і торгівлі та провідних полтавських бізнес-експертів і експерток.

20914

   Також, 4 вересня у приміщенні Галереї мистецтв ім. Миколи Ярошенка відбулося нагородження організацій та підприємців, які активно допомагали громаді міста у запобіганні поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 і подоланні її наслідків. Адже 2020 рік вніс чимало коректив у звичний ритм життя міста, сколихнувши світ невтішними новинами.

30914

Проте, одночасно 2020 рік став точкою відліку для формування потужного кластера суспільно відповідальних людей — попри складний економічний та епідеміологічний стан в країні, свідомі підприємці, організації консолідувалися, об'єднали зусилля задля спільної боротьби із поширенням COVID-19. І це доводить, що місцевий бізнес є надважливою складовою не лише для економічного розвитку Полтави, а й величезною підтримкою та допомогою для будь-якої сфери діяльності міста не зважаючи на численні кризові умови.

 50914

   До присутніх у залі звернулися представники міської влади, зокрема, секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота, перший заступник міського голови Ігор Федій, заступники міського голови Тетяна Юрченко та Сергій Рекотов.

 40914

    Вони висловили свою подяку всім соціально відповідальним підприємцям, які здійснювали активну допомогу громаді міста у запобіганні поширення хвороби COVID-19 та подолання її наслідків, а також вітання з нагоди Дня підприємця та щирі побажання розвитку своєї справи.

60914

   Представники місцевої влади вручили почесні подяки Полтавської міської ради за активну громадську позицію, допомогу полтавській громаді низці підприємствам та організацій.

   Відзначили і переможця конкурсу інформаційних промороликів «Я-бізнес» про розвиток власної справи. За результатами like–голосування, абонемент на безкоштовне розміщення реклами в ефірі телеканалу «Центральний» отримав директор компанії «Віталфуд».

70914

   Також цього дня у приміщенні Галереї мистецтв комунальною організацією «Інститут розвитку міста» було організовано локацію з презентацією експортерів продукції малих підприємств міста Полтава на міжнародні ринки з демонстрацією відповідних інформаційних матеріалів.

80914 90914

 


17.03.2020

До уваги підприємців !

           17 березня 2020 року у парку культури і відпочинку «Перемога» відбулось виїзне спільне засідання Ради підприємців у м.Полтава та Ради директорів міста з питання виконання вимог законодавства та реалізації заходів по запобіганню поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 на території міста.

            На засіданні були обговорені питання підтримки підприємництва в умовах карантинних обмежень, взаємодії міської влади та  бізнесу щодо надання допомоги закладам охорони здоров’я.

           В обговоренні взяли участь також представники полтавського бізнесу, зокрема голова спостережної ради ТОВ «Промінь-Приват» Олександр Удовіченко, керівник охоронної фірми «Явір-200» Євгеній Лихожон», голова Ради підприємців у м.Полтава Євген Ніколаєнко та інші. 

            Вони закликали всіх соціально відповідальних підприємців долучитись до надання допомоги міським лікарням та придбання необхідних товарів і медичного обладнання за переліком, наданим Департаментом охорони здоров’я та соціального розвитку Полтавської міської ради.

  


31.08.2019

День підприємця 2019

 

cf 256 cf 1111111111

 

 

   31.08.2019 в парку культури та відпочинку «Перемога» започатковано проведення фестивалю «Сіті фест» до Дня підприємця 2019 року. 

cf 255

  Фестиваль Сіті-фест спрямований на підвищення іміджу полтавського підприємництва, налагодження відкритого діалогу між бізнесом, владою та громадою міста, презентацію досягнень та напрацювань підприємців.

     Розпочиналось свято із роботи «Ярмарку бізнесу», який проводився з 11 до 18 години.

     В парку було розміщено 13 локацій за видами підприємницької діяльності, в  роботі яких прийняли участь понад 100 суб’єктів господарювання.

   На локаціях всі відвідувачі мали змогу отримати інформацію про полтавський бізнес, ознайомитись з його новаціями та надбаннями, поспілкуватись безпосередньо із підприємцями та взяти участь у майстер-класах.

     Паралельно з роботою «Ярмарку бізнесу» конкурсна комісія Ради підприємців у місті Полтава провела відповідний конкурс та визначилась з кращими представниками бізнесу за локаціями.

      О 13-ї годині, у бізнес-центрі фестивалю проведено привітання та відзначення кращих підприємців міста.

cf 4 cf 5 cf 6
cf 7 cf 8 cf 9

 

     Після проведення офіційної частини, у бізнес-центрі о 15-ї годині розпочав свою роботу форум підприємців міста «Спільна робота – високі надходження». 

 cf 2

      Фінальна частина  свята у форматі «Бізнес-паті»  відбулась з 17 до 22.30 години в на центральній алеї парку.

       До уваги відвідувачів було запропоновано :

  • виступ танцювальних та спортивних колективів, учасників локації «організація дозвілля для дітей»;
  • демонстрація моделей полтавських кутюрье на фешен-платформі;
  • виступ кавер-груп, рок і музикальних гуртів ;
  • проведення дискотеки.

 Завершилось  свято проведенням піротехнічного шоу з 22.30 години.

 

фотогалерея свята


13.11.2018

 

До уваги суб’єктів господарювання !

         

    13 листопада 2018 року відбулось перше установче засідання Ради підприємців у м.Полтава.

     На засіданні  головою Ради підприємців у м.Полтава обрано Ніколаєнка Євгена Анатолійовича, голову спостережної ради приватного акціонерного товариства «Полтавський вентиляторний завод» та призначено заступника голови Ради підприємців у м.Полтава  Бережного Максима Анатолійовича, заступника директора з комерційних питань групи компаній «Автотранс».

 

 Голова Ради підприємців Полтави Євген Ніколаєнко (праворуч)

 

Максим Бережний (в центрі)