Новини

   На виконання доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля від 21.07.2021 № 35311/0/1-21, наданого за результатами селекторної наради від 19.07.2021, наголошуємо на необхідності суворого контролю за дотриманням маскового режиму, особистої гігієни, соціальної дистанції в умовах підвищених ризиків скупчення громадян під час спекотної погоди у приміщеннях громадського харчування, торговельно-розважальних центрах, в інших закладах розважальної діяльності, закладах торговельного і побутового обслуговування.

До уваги суб’єктів господарювання!

          З 01.07.2021 в Україні стартувала інспекційна кампанія «Виходь на світло» з питань виявлення неоформлених трудових відносин у суб’єктів господарювання усіх форм власності та видів господарської діяльності.

          Зазначена кампанія проводиться Державною службою України з питань праці за участі органів державної влади та органів місцевого самоврядування щороку з метою подолання незадекларованої зайнятості.

          У зв’язку з цим звертаємо увагу суб’єктів господарювання на неприпустимості використання незадекларованої праці.

          Додатково повідомляємо, що всі бажаючі можуть ознайомитися з інформаційними матеріалами щодо кампанії «Виходь на світло» на посиланням:

          https://dsp.gov.ua/podolannia-nelehalnoi-zainiatosti/


   210429

Міжнародна виставка «ТурЕКСПО» – це визначна подія у туристичному бізнесі Західної України, місце зустрічі національних та представників міжнародних туристичних організацій, керівників закладів розміщення відпочинку та оздоровлення.

   Цьогорічний форум індустрії туризму та гостинності відбудеться з 19 по 21 жовтня у Львівському палаці мистецтв. Традиційно в рамках форуму будуть працювати дві виставки – XXII Міжнародна виставка «ТурЕКСПО» та XV Спеціалізована виставка «Готельний та ресторанний бізнес».

   Основна мета Форуму – активізація розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, просування українського туристичного продукту на міжнародний ринок, популяризація туристичних можливостей та маловідомих об`єктів України та світу, демонстрація широкому колу фахівців новітніх досягнень в сфері послуг, створення майданчику для проведення переговорів, в тому числі, з іноземними учасниками.

   До участі в роботі форуму запрошуються всі регіони України. Сподіваємось, що проведений Форум принесе користь у відновленні та подальшому розвитку індустрії гостинності всієї України.

     Відповідно до Указу Президента Україна  від 18.08.2006 року №685/2006 щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці. За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз зазначеного заходу у 2021 році 2 «Передбачити, готуватися та реагувати на кризи –ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР» (безпека та здоров’я на роботі).

План заходів із відзначення Дня охорони праці в Україні у 2021 році.

   Ми з радістю запрошуємо Вас на захід, що відбудеться 25 березня , з 14 до 15 години.

    Запрошені спікери розкажуть про сертифікацію систем НАССР.

    Дата: 25 березня 2021 з 14:00-15:00.

Участь безкоштовна, кількість місць обмежена.

Реєстрація за посиланням https://forms.gle/hXjWRwwkY12MR8jTA

   Захід організовано Департаментом економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації за участі фахівців ДП «Полтавастандартметрологія» ГУ «Держпроспоживслужби» у Полтавській області.

   Акцентуємо увагу суб’єктів господарювання на необхідності неухильного дотримання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

   Декларація про відходи - документ, який згідно з Законом України «Про відходи» подають суб’єкти господарської діяльності у сфері поводження з відходами, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для яких показник загального утворення відходів в межах від 50 до 1000.

  Декларація про відходи подається в електронний спосіб через Єдиний портал державних послуг Дія https://is.gd/jekswL

   Закон України «Про відходи» https://is.gd/92fPLL

38339

   Постановою Кабінету Міністрів України № 107 від 17 лютого 2021 року  дію адаптивного  карантину продовжено до 30 квітня, з обмеженнями різного рівня небезпеки  в залежності від рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Загалом з 24 лютого встановлено «жовтий» рівень епідеміологічної небезпеки, за винятком декількох областей.

 Звертаємо вашу увагу на обмеження у відповідних зонах.

 

covid

  У зв’язку з різкими перепадами температури повітря та складними погодними умовами вірогідна можливість появи бурульок на дахах будинків і споруд.

   З метою виключення травматизму людей в ускладнених зимових погодних умовах, нагадуємо про необхідність впровадження невідкладних запобіжних заходів, а саме:

  • організовувати безпечні та своєчасні роботи з прибирання снігово-льодяних утворень з дахів будівель та споруд.

   Для організації проведення зазначених робіт, за рекомендацією Управління житлово-комунального господарства пропонуємо звернутися до «ТОВ АСФЕР-ГРУП» за номером телефону 58-87-07

            Дбайте про здоров’я полтавців та гостей міста !

   Рішенням п’ятнадцятої сесії сьомого скликання Полтавської міської ради від 24.05.2018 затверджена Програма посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва м.Полтава на 2018 – 2022 роки (далі – Програма), яка розміщена на сайті Управління адміністративних послуг Полтавської міської ради за посиланням: http://cnap-pl.gov.ua/images/documentation/dod%20(2).pdf

   В ході реалізації основних аспектів реформи децентралізації, у відповідності до розпоряджень Кабінету Міністрів України було створено Полтавську міську територіальну громаду. Враховуючи ці зміни, а також потребу застосування заходів щодо зниження проявів негативних наслідків пандемії COVID-19 для місцевого бізнесу, виникла необхідність переформатування подальшої роботи.

   Вразі наявності пропозицій чи зауважень просимо надати їх в електронному вигляді на електронну адресу Управління адміністративних послуг Полтавської міської ради: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

                                                            programa 1 

  02.02.2021 в конференц-залі бізнес-центру «Сучасний дім» (м. Полтава,  вул. Котляревського, 22) керівництво Управління адміністративних послуг Полтавської міської ради та Департаменту економіки і інвестицій взяло участь в ознайомчій зустрічі представлення проєкту «Крила».

  В ході зустрічі було обговорено наступні питання:

  • Міжнародна організація Pact (Пакт): досвід впровадження програм в партнерстві з владою, громадянським суспільством та бізнесом, доповідач – Альона Герасимова, директорка Пакт в Україні;
  • Спроможні жінки – основа спроможного суспільства, доповідач – Олеся Гальчинська, менеджерка проєкту «Крила».

  Партнерами з впровадження проєкту «Крила» наПолтавщині виступають БО «Світло надії», ТОВ Фірма "Астарта-Київ" та Beetroot Academy.

  Проєкт «Крила» розрахований на 5 років (березень 2020-березень 2025) і буде реалізовуватися у Київській, Полтавській, Львівській, Харківській областях: 4 ОТГ та міст обласного значення в кожному регіоні (всього 20).

  Кінцевим результатом запровадження проєкту «Крила» виступатиме покращене економічне благополуччя жінок та найбільш вразливих та маргіналізованих груп в Україні.

 

krila 

Щодо надання одноразової компенсації єдиного внеску суб’єктам господарювання

Статтею 4 Закону України від 04.12.2020 № 1071-IX "Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб'єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" передбачене надання одноразової компенсації суб'єктам господарювання з метою відшкодування витрат, понесених на сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок).

   Повідомляємо, що з метою усунення порушення чинного законодавства, щодо укладання угод на поводження з побутовими відходами Вам необхідно звернутися до Комунального підприємства "Полтавське КАТП-1628" Полтавської міської ради за адресою м.Полтава вул., Кагамлика, 84, або телефоном 

(0532) 59-27-38, (0532) 59-95-39, 050-38-99-110, 050-305-17-36,

за якими Вам нададуть вичерпну інформацію, щодо переліку необхідних документів для можливості укладання угод.