Управління адміністративних послуг Полтавської міської ради Управління адміністративних послуг Полтавської міської ради
  • Вхід
  • Створити аккаунт

  • Забули пароль?
  • Забули свій логін?
  • Створити аккаунт
(*)
(*)
(*)
(*)
(*)
(*)

Поля, позначені зірочкою (*), обов'язкові.

  • Створити аккаунт
  • Вхід

Панель навігації

  • Години праці
  • Онлайн консультація
  • Електронна черга
  • Нормативно-правова база
  • Анкета щодо якості надання адміністративних послуг
  • Державні послуги Online
  • Новини ЦНАП
  • Публічна інформація
  • Перелік адміністративних послуг
  • facebookfacebook
  • Головна
  • ЦНАП
  • Розвиток підприємництва
  • Відділ бухгалтерського обліку та аудиту
  • Електронна черга

Новини

29 грудня 2021

  Звільнення від використання РРО та ПРРО ФОПів, що працюють в селах

   Відповідно до статті 10 Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (зі змінами) перелік окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмних РРО (далі – ПРРО) з використанням розрахункових книжок (далі – РК) та книг обліку розрахункових операцій (далі – КОРО), а також граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів (надання послуг), при перевищенні якого застосування РРО та/або ПРРО є обов’язковим, встановлюються Кабінетом Міністрів України за поданням центральних органів виконавчої влади, що забезпечують формування державної економічної політики, формування та реалізацію державної фінансової політики.     Постановою Кабінету Міністрів України від 23.08.2000 №1336 (у редакції Постанови Кабінету Міністрів України від 23.12.2021 №1359, яка набрала чинності з 01 січня 2022 року) (далі – Постанова № 1336) затверджений Перелік окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій (далі – Перелік).        Пунктом 1 Переліку встановлено, що суб’єкти підприємницької діяльності у тому числі фізичні особи – підприємці, які сплачують єдиний податок, мають право здійснювати розрахунки без застосування РРО та/або ПРРО з використанням РК та КОРО при здійсненні роздрібної торгівлі на території села товарами (крім підакцизних товарів).        Пункт 1 Переліку не застосовується за наявності хоча б однієї з таких умов: така роздрібна торгівля здійснюється в торговельному об’єкті, в якому також здійснюється торгівля підакцизними товарами; такими фізичними особами – підприємцями також здійснюється дистанційна торгівля, зокрема, через Інтернет; сільськими радами та радами об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом, прийнято рішення про обов’язкове застосування на території села РРО та/або ПРРО для форм і умов проведення діяльності, визначених у п. 1 Переліку.

   Згідно з п. 2 Постанови № 1336 установлено граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів (надання послуг), у разі перевищення якого застосування РРО та/або ПРРО є обов’язковим, для форм та умов проведення діяльності, зокрема, визначених у п. 1 Переліку – 167 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, на один структурний (відокремлений) підрозділ (пункт продажу товарів).

   На 1 січня 2022 року розмір мінімальної зарплати встановлено на рівні 6500 грн, відповідно до Закону України від 02.12.2021 № 1928-IX «Про Державний бюджет України на 2022 рік».

   До того ж з Переліку виключено види діяльності, які можна здійснювати без РРО/ПРРО, зокрема: надання побутових послуг хімічного чищення; страхування майнових та особистих ризиків фізичних осіб, яке проводиться страховими агентами за межами приміщення страховика; організація прийому та обслуговування туристів в Україні, розрахунки за які проводяться у безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків), а також надання туристичних та екскурсійних послуг за умови проведення розрахунків за межами стаціонарних приміщень суб’єктів туристичної та екскурсійної діяльності.

   Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що до 1 вересня 2022 року в Україні триває кампанія  одноразового (спеціального) добровільного декларування - цивілізованого способу легалізації доходів. Більш детальна інформація за посиланням https://tax.gov.ua/baneryi/odnorazove-dobrovilne-deklaruvannya .

   Телефони для консультацій з даного питання розміщені за посиланням https://poltava.tax.gov.ua/kampaniya/zvorotniy-zvyazok/ .

                                             Головне управління ДПС у Полтавській  області

 


 

Щодо застосування РРО/ПРРО

Запитували? Відповідаємо.

  Які штрафні санкції застосовуються за порушення вимог застосування РРО ризиковим категоріям фізичних осіб - підприємців платникам єдиного податку, які мають застосовувати РРО/ПРРО з 01.01.2021, зокрема, якщо РРО не зареєстровано?

   Відповідно до вимог пункту 1 статті 17 Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» зі змінами та доповненнями з 1 січня 2022 року фінансові санкції застосовуються у таких розмірах: у разі встановлення в ході перевірки факту: проведення розрахункових операцій з використанням реєстраторів розрахункових операцій, програмних реєстраторів розрахункових операцій або розрахункових книжок на неповну суму вартості проданих товарів (наданих послуг); непроведення розрахункових операцій через реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій з фіскальним режимом роботи; невидача (в паперовому вигляді та/або електронній формі) відповідного розрахункового документа, що підтверджує виконання розрахункової операції, або проведення її без використання розрахункової книжки на окремому господарському об'єкті такого суб'єкта господарювання:

   - 100 відсотків вартості проданих з порушеннями, встановленими цим пунктом, товарів (робіт, послуг) - за порушення, вчинене вперше;

   - 150 відсотків вартості проданих з порушеннями, встановленими цим пунктом, товарів (робіт, послуг) - за кожне наступне вчинене порушення.

    

   Нагадуємо! До 1 вересня 2022 року в Україні триває компанія  одноразового (спеціального) добровільного декларування - цивілізований спосіб легалізації доходів. Більш детальна інформація за посиланням https://tax.gov.ua/baneryi/odnorazove-dobrovilne-deklaruvannya .

                                           Головне управління ДПС у Полтавській  області

 

 


 

Щодо документів, на підставі яких  визначаються витрати на придбання (набуття) цінних паперів або фінансових інструментів з метою заповнення розділу IX одноразової (спеціальної) добровільної декларації

   Відповідно до п.п. «ґ» п. 4 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) об’єктами одноразового (спеціального) добровільного декларування можуть бути визначені підпунктами 14.1.280 і 14.1.281 п. 14.1 ст. 14 ПКУ активи фізичної особи, що належать декларанту на праві власності (в тому числі на праві спільної часткової або на праві спільної сумісної власності) і знаходяться (зареєстровані, перебувають в обігу, є на обліку тощо) на території України та/або за її межами станом на дату подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларація), у тому числі цінні папери та/або фінансові інструменти, визначені законом.
   Згідно з п.п. 7.2 п. 7 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ визначено, що для об’єктів декларування, визначених п.п. «ґ» п. 4 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ база для нарахування збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування визначається як:

   вартість придбання або біржова вартість, дійсна станом на дату подання Декларації, корпоративних прав (акцій), які допущені до біржових торгів;
   витрати на придбання (набуття) декларантом цінних паперів та інших фінансових інструментів, що не допущені до біржових торгів, та часток (паїв) у майні юридичних осіб або в утвореннях без статусу юридичної особи, інших корпоративних прав або номінальна вартість таких активів, зазначена у відповідних документах.
   Декларант може додати до Декларації відповідні документи або належним чином засвідчені їх копії, що підтверджують вартість об’єктів декларування, які знаходяться (зареєстровані) на території України.

   Декларант зобов’язаний документально підтвердити вартість об’єктів декларування шляхом додання до Декларації засвідчених належним чином копій документів, що підтверджують вартість об’єктів декларування, у разі якщо такі об’єкти знаходяться (зареєстровані) за межами України.

   Згідно з абзацом 11 ст. 1 Закону України від 16 липня 1999 року № 996-XIV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 996), первинний документ – документ, який містить відомості про господарську операцію.
   Перелік обов’язкових реквізити, які повинні мати первинні документи визначено ч. 2 ст. 9 Закону № 996.

   Підпунктом 170.2.2 п. 170.2 ст. 170 ПКУ визначено, що документальним підтвердженням (первинним документом) доходів та витрат за операціями з інвестиційними активами, укладеними в електронній формі на фондовій біржі для клієнтів – учасників фондової біржі, визнається звіт торговця цінними паперами (брокера), який формується на базі біржового звіту та договору на брокерське обслуговування.

   Форма Декларації та Порядок подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації затверджені наказом Міністерства фінансів України від 02.08.2021 № 439.
   Для подання Декларації фізичній особі необхідно увійти до Електронного кабінету, вхід до якого здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС, та обрати меню «ЕК для громадян», розділ «Одноразова (спеціальна) добровільна декларація».

   Розділ IX «Цінні папери або фінансові інструменти» Декларації містить, зокрема, поле «Витрати на придбання (набуття) або номінальна вартість», в якому відображаються витрати на придбання (набуття) декларантом цінних паперів та інших фінансових інструментів або номінальна вартість таких активів, зазначена у відповідних документах.
   Враховуючи викладене, при заповненні розд. IX «Цінні папери або фінансові інструменти» Декларації витрати на придбання (набуття) цінних паперів або фінансових інструментів визначаються на підставі відповідних підтверджуючих документів, якими можуть бути: звіти торговця цінними паперами (брокера); виписки зберігачів під кожне замовлення, завірені печатками зберігачів; розрахункові документи (платіжні доручення, касові ордери тощо), а також інші документи первинного обліку.

   Спілкуйтесь з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу   

                                                                «InfoTAX»   https://t.me/infoTAXbot

   Більше інформації на офіційних сторінках у соціальній мережі Фейсбук:

                                                          Державна податкова служба  України   

                                                      https://www.facebook.com/TaxUkraine

          та  ДПС у Полтавській області  https://www.facebook.com/tax.poltava/

                                  Підписуйтесь на канали інформування ДПС Телеграм

                                                                                     https://t.me/tax_gov_ua

          Державна податкова служба УкраїниYou Tube youtube.com/TaxUkraine

                                       

                                           Головне управління ДПС у Полтавській  області

 


 

До суб'єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами на підпорядкованій території, керівників торгівельних мереж щодо дотримання вимог Постанови КМУ від 09 грудня 2020 р. № 1236. Постанови головного державного санітарного лікаря України №17 від 09.05.2020:

  • недопущення скупчення людей, утворення черг, забезпечення дотримання принципу соціального дистанціювання 1,5 м (адміністрація/персонал мають самостійно забезпечувати та контролювати виконання умов недопущення черг, забезпечити роботу наявних кас впродовж усього робочого часу, тощо);
  • дотримання вимоги щодо одночасного перебування відвідувачів у закладі з розрахунку не більше однієї особи на 10 м2 площі зали обслуговування;
  • забезпечення допуску та перебування в закладі відвідувачів лише в одягнутих засобах індивідуального захисту (захисна маска або респіратор).

   До суб’єктів господарювання, які проводять діяльність у сфері громадського харчування, щодо приймання відвідувачів під час проведення новорічних корпоративів, святкових заходів відповідно до вимог, встановлених постановою КМУ від 09.12.2021 року № 1236, за наявності в усіх учасників (відвідувачів), крім осіб, які не досягли 18 років, та співробітників закладу, документів, шо підтверджують вакцинацію від СОVID -19, негативний результат тестування або одужання особи від зазначеної хвороби.

   Під час проведення святкових, масових заходів на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19), дотримуватися протиепідемічних вимог, визначених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 06.12.2021 №23.

   Безпека та протиепідемічні заходи мають бути головним пріоритетом під час проведення Новорічних та Різдвяних свят.

26 липня 2021

   На виконання доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля від 21.07.2021 № 35311/0/1-21, наданого за результатами селекторної наради від 19.07.2021, наголошуємо на необхідності суворого контролю за дотриманням маскового режиму, особистої гігієни, соціальної дистанції в умовах підвищених ризиків скупчення громадян під час спекотної погоди у приміщеннях громадського харчування, торговельно-розважальних центрах, в інших закладах розважальної діяльності, закладах торговельного і побутового обслуговування.

29 квітня 2021

До уваги суб’єктів господарювання!

          З 01.07.2021 в Україні стартувала інспекційна кампанія «Виходь на світло» з питань виявлення неоформлених трудових відносин у суб’єктів господарювання усіх форм власності та видів господарської діяльності.

          Зазначена кампанія проводиться Державною службою України з питань праці за участі органів державної влади та органів місцевого самоврядування щороку з метою подолання незадекларованої зайнятості.

          У зв’язку з цим звертаємо увагу суб’єктів господарювання на неприпустимості використання незадекларованої праці.

          Додатково повідомляємо, що всі бажаючі можуть ознайомитися з інформаційними матеріалами щодо кампанії «Виходь на світло» на посиланням:

          https://dsp.gov.ua/podolannia-nelehalnoi-zainiatosti/


   210429

Міжнародна виставка «ТурЕКСПО» – це визначна подія у туристичному бізнесі Західної України, місце зустрічі національних та представників міжнародних туристичних організацій, керівників закладів розміщення відпочинку та оздоровлення.

   Цьогорічний форум індустрії туризму та гостинності відбудеться з 19 по 21 жовтня у Львівському палаці мистецтв. Традиційно в рамках форуму будуть працювати дві виставки – XXII Міжнародна виставка «ТурЕКСПО» та XV Спеціалізована виставка «Готельний та ресторанний бізнес».

   Основна мета Форуму – активізація розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, просування українського туристичного продукту на міжнародний ринок, популяризація туристичних можливостей та маловідомих об`єктів України та світу, демонстрація широкому колу фахівців новітніх досягнень в сфері послуг, створення майданчику для проведення переговорів, в тому числі, з іноземними учасниками.

   До участі в роботі форуму запрошуються всі регіони України. Сподіваємось, що проведений Форум принесе користь у відновленні та подальшому розвитку індустрії гостинності всієї України.

21 квітня 2021

     Відповідно до Указу Президента Україна  від 18.08.2006 року №685/2006 щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці. За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз зазначеного заходу у 2021 році 2 «Передбачити, готуватися та реагувати на кризи –ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР» (безпека та здоров’я на роботі).

План заходів із відзначення Дня охорони праці в Україні у 2021 році.

24 березня 2021

   Ми з радістю запрошуємо Вас на захід, що відбудеться 25 березня , з 14 до 15 години.

    Запрошені спікери розкажуть про сертифікацію систем НАССР.

    Дата: 25 березня 2021 з 14:00-15:00.

Участь безкоштовна, кількість місць обмежена.

Реєстрація за посиланням https://forms.gle/hXjWRwwkY12MR8jTA

   Захід організовано Департаментом економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації за участі фахівців ДП «Полтавастандартметрологія» ГУ «Держпроспоживслужби» у Полтавській області.

19 березня 2021

   Акцентуємо увагу суб’єктів господарювання на необхідності неухильного дотримання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Детальніше...
11 березня 2021

   Декларація про відходи - документ, який згідно з Законом України «Про відходи» подають суб’єкти господарської діяльності у сфері поводження з відходами, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для яких показник загального утворення відходів в межах від 50 до 1000.

  Декларація про відходи подається в електронний спосіб через Єдиний портал державних послуг Дія https://is.gd/jekswL

   Закон України «Про відходи» https://is.gd/92fPLL

38339

26 лютого 2021

   Постановою Кабінету Міністрів України № 107 від 17 лютого 2021 року  дію адаптивного  карантину продовжено до 30 квітня, з обмеженнями різного рівня небезпеки  в залежності від рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Загалом з 24 лютого встановлено «жовтий» рівень епідеміологічної небезпеки, за винятком декількох областей.

 Звертаємо вашу увагу на обмеження у відповідних зонах.

 

covid

17 лютого 2021

  У зв’язку з різкими перепадами температури повітря та складними погодними умовами вірогідна можливість появи бурульок на дахах будинків і споруд.

   З метою виключення травматизму людей в ускладнених зимових погодних умовах, нагадуємо про необхідність впровадження невідкладних запобіжних заходів, а саме:

  • організовувати безпечні та своєчасні роботи з прибирання снігово-льодяних утворень з дахів будівель та споруд.

   Для організації проведення зазначених робіт, за рекомендацією Управління житлово-комунального господарства пропонуємо звернутися до «ТОВ АСФЕР-ГРУП» за номером телефону 58-87-07

            Дбайте про здоров’я полтавців та гостей міста !

10 лютого 2021

   Рішенням п’ятнадцятої сесії сьомого скликання Полтавської міської ради від 24.05.2018 затверджена Програма посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва м.Полтава на 2018 – 2022 роки (далі – Програма), яка розміщена на сайті Управління адміністративних послуг Полтавської міської ради за посиланням: http://cnap-pl.gov.ua/images/documentation/dod%20(2).pdf

   В ході реалізації основних аспектів реформи децентралізації, у відповідності до розпоряджень Кабінету Міністрів України було створено Полтавську міську територіальну громаду. Враховуючи ці зміни, а також потребу застосування заходів щодо зниження проявів негативних наслідків пандемії COVID-19 для місцевого бізнесу, виникла необхідність переформатування подальшої роботи.

   Вразі наявності пропозицій чи зауважень просимо надати їх в електронному вигляді на електронну адресу Управління адміністративних послуг Полтавської міської ради: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

                                                            programa 1 

02 лютого 2021

img20210202 15581691

img20210202 15593365

 

29 січня 2021

   Повідомляємо, що з метою усунення порушення чинного законодавства, щодо укладання угод на поводження з побутовими відходами Вам необхідно звернутися до Комунального підприємства "Полтавське КАТП-1628" Полтавської міської ради за адресою м.Полтава вул., Кагамлика, 84, або телефоном 

(0532) 59-27-38, (0532) 59-95-39, 050-38-99-110, 050-305-17-36,

за якими Вам нададуть вичерпну інформацію, щодо переліку необхідних документів для можливості укладання угод.

02 лютого 2021

  02.02.2021 в конференц-залі бізнес-центру «Сучасний дім» (м. Полтава,  вул. Котляревського, 22) керівництво Управління адміністративних послуг Полтавської міської ради та Департаменту економіки і інвестицій взяло участь в ознайомчій зустрічі представлення проєкту «Крила».

  В ході зустрічі було обговорено наступні питання:

  • Міжнародна організація Pact (Пакт): досвід впровадження програм в партнерстві з владою, громадянським суспільством та бізнесом, доповідач – Альона Герасимова, директорка Пакт в Україні;
  • Спроможні жінки – основа спроможного суспільства, доповідач – Олеся Гальчинська, менеджерка проєкту «Крила».

  Партнерами з впровадження проєкту «Крила» наПолтавщині виступають БО «Світло надії», ТОВ Фірма "Астарта-Київ" та Beetroot Academy.

  Проєкт «Крила» розрахований на 5 років (березень 2020-березень 2025) і буде реалізовуватися у Київській, Полтавській, Львівській, Харківській областях: 4 ОТГ та міст обласного значення в кожному регіоні (всього 20).

  Кінцевим результатом запровадження проєкту «Крила» виступатиме покращене економічне благополуччя жінок та найбільш вразливих та маргіналізованих груп в Україні.

 

krila 

24 грудня 2020

Щодо надання одноразової компенсації єдиного внеску суб’єктам господарювання

Статтею 4 Закону України від 04.12.2020 № 1071-IX "Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб'єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" передбачене надання одноразової компенсації суб'єктам господарювання з метою відшкодування витрат, понесених на сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок).

Детальніше...

Більше статей...

  1. До уваги суб’єктів господарювання!
  2. До уваги суб’єктів господарювання!
  3. До уваги суб’єктів господарювання ! covid19
  4. До уваги суб’єктів господарювання!
Сторінка 1 із 11
  • Початок
  • Попередня
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • Наступна
  • Кінець

support Ukraina 11 1

  • Години праці
  • Онлайн консультація
  • Електронна черга
  • Нормативно-правова база
  • Анкета щодо якості надання адміністративних послуг
  • Державні послуги Online
  • Новини ЦНАП
  • Публічна інформація
  • Перелік адміністративних послуг
  • facebookfacebook

Зараз на сайті

На сайті 136 гостей та 0 користувачів

Вхід на сайт

Запам'ятати мене
  • Зареєструватися
  • Забули свій логін?
  • Забули свій пароль?