До відома суб’єктів господарювання !

Інформація

щодо порядку отримання погодження на роботу об’єкта торгівлі та ресторанного господарства в нічний час

     Порядок отримання погоджень на встановлення режимів роботи в нічний час (після 22-ї години) регламентується додатком № 3, затвердженим рішенням виконавчого комітету Полтавської міської ради від 27.04.2011р. № 155 “Про впорядкування питання вставлення режимів роботи закладів торгівлі, ресторанного господарства і сфери послуг та їх обліку в м. Полтава”.

 

     Для розгляду питання отримання погодження на роботу у нічний час ( з 22-ї години до 8-ї години) суб’єкту господарювання необхідно :

  1. Заповнити бланк відповідної заяви (см. бланк заяви).
  1. До заяви додаються копія документа про державну реєстрацію ( витяг, виписка, свідоцтво та ін.) та копія діючого Погодження на встановлення режиму роботи закладу торгівлі або ресторанного господарства.
  1. На бланку заяви необхідно отримати попередні погодження районної у місті Полтава ради (в якому розташований заклад) та керівника Полтавського відділу Головного управління Національної поліції у Полтавській області (м.Полтава, вул. Сковороди,2-б).
  1. Заяву з попередніми погодженнями та документи, що до неї додаються, необхідно надати до каб.133 виконавчого комітету Полтавської міської ради (м.Полтава, вул.Соборності,36) для розгляду комісією міськвиконкому з питань погодження та зміни режимів роботи закладів обслуговування у м.Полтава в нічний час.