Система обліку, види інформації, яка зберігається в Управлінні адміністративних послуг Полтавської міської ради.

 Діяльність управління адміністративних послуг Полтавської міської ради забезпечується нормативними, організаційно – розпорядчими та іншими документами, отриманими або створеними управлінням, що становлять його документообіг.

  Реєстрація вхідної, вихідної кореспонденції, а також документів, що утворилися в процесі діяльності управління, ведеться за допомогою автоматизованої системи документообігу та журналів реєстрації документації.

  Відповідно до встановленого порядку, визначеного нормативно – правовими актами, здійснюється відбір, облік, архівне зберігання та використання документів на усіх видах матеріальних носіїв інформації відповідно до затвердженої номенклатури справ.

  Публічна інформація, яка підлягає оприлюдненню згідно чинного законодавства, розміщена на єдиному державному порталі відкритих даних (https://data.gov.ua), на єдиному веб – порталі використання публічних коштів (https://spending.gov.ua/) та на сайті публічних закупівель (https://prozorro.gov.ua/ ) Пошук на даних сайтах слід здійснювати за кодом ЄДРПОУ замовника  або розпорядника інформації (39779718). Також публічна інформація розміщена на власному веб – сайті управління. (http://www.cnap-pl.gov.ua/index.php/pro-tsnap )

 

 Строки оприлюднення та періодичність оновлення наборів даних,  які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, та перебувають у володінні Управління адміністративних послуг Полтавської міської ради