15.04.2021 Управління адміністративних послуг Полтавської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника начальника відділу розвитку підприємницької діяльності, завідувача сектору торгівельного та побутового обслуговування».

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу освіту не нижче ступеня магістра, спеціаліста; стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років; вільно володіють державною мовою та основними програмами роботи на комп’ютері.

        До заяви про участь у конкурсі додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС з відповідними додатками), біографічна довідка, дві фотокартки 4х6, копії документів про освіту, декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (декларація подається шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за формою, що визначається Агентством), копія паспорта, копія військового квитка (при наявності) з відміткою військомату.

Бланки документів (форма П-2 ДС, біографічна довідка, зразок заяви) та перелік питань до іспиту можна отримати в зоні обслуговування замовників Полтавської міської ради. Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит та проходять співбесіду.

Документи подаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу.

Контактний телефон: 52-05-65.

Адреса: м. Полтава, вул. Соборності, 36, кім. 123/3.