Необхідні документи

Заявник подає:

1.Заява (бланк заяви).

2.Заява про видачу дозволу на порушення об'єктів благоустрою за формою визначеною додатком 1 до Типового порядку видачі дозволів на порушення об'єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2012 р. № 870 «Про затвердження Типового порядку видачі дозволів на порушення об'єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів» (бланк заяви).

Для отримання дозволу подається: (визначено п.63,4 ст.63 Правил благоустрою міста Полтава,затверджено рішенням одинадцятої сесеї Полтавської міської ради сьомого скликання від 16 червня 2017 року)

1.План-схема місця проведення робіт;

2.Графік виконання робіт;

3.Гарантіний лист по відновлення благоустроюна місці проведення робіт.

Платність видачі документа дозвільного характеру
Безплатно

Строк, протягом якого надається адміністративна послуга:
Дозвіл на порушення об'єктів благоустрою видається протягом десяти робочих днів з дня реєстрації заяви

Нормативні акти, якими регламентуються порядок та умови надання адміністративних послуг:

Закон України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»,

Закон України «Про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності» Закон України «Про благоустрій населених пунктів»

постанова Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 р. №870 «Про затвердження Типового порядку видачі дозволів на порушення об'єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів»


ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА