Logo CityFest

 Офіційна сторінка заходу на фейсбук - https://www.facebook.com/events/754900398619148

                   

        


 

      З 31 - го по 3-те вересня всім бажаючим пропонується презентувати розвиток власного бізнесу «Я-бізнес» з наданням відео-інформації з послідуючим підведенням підсумків лайк-голосування. Переможця очікує безкоштовна тижнева власна реклама на телеканалі «Центральний».


 

31-го серпня

громадською спілкою «Соціальне підприємництво»«Навчально-виробничий центр» благодійної організації «Світло надії» було проведено інформаційно-просвітницькій вебінар» на тему «Соціальне підприємництво – новий сектор економіки» за участю експертів з інших міст України.


2 - го вересня

для учнів старших класів полтавських шкіл фахівцями Полтавського університету економіки і торгівлі було проведено он-лайн навчання на тему «Як організувати власну справу, з чого почати власний бізнес ?».

          Крім того, Діловим клубом «Партнер» був організований вебінар
«Підготовка нової генерації потенційних підприємців».         


        В цей же день, за участю підприємців в Полтавській торгово- промисловій палаті відбудеться круглий стіл за тематикою «Сучасні підприємці : проблеми, надії, перспективи, візії».


3 - го вересня

за участю Сергія Глущенко для всіх бажаючих буде проведений вебінар на тему : «Поступовий вихід з кризи: на чому концентруватися бізнесу і що буде далі ?».
Сергій Глущенко, бізнесмен, практик, керуючий декількома компаніями, створив, дав розвиток та має безпосередньо відношення до таких відомих брендів, як Сандора, Фанні, Тетра Пак, Євро2012 та інші.
Він навчає тонкощам побудови сильних брендів, ділиться власним досвідом та надихає на значні результати.


       Цього ж дня, керівник аналітично-адвокаційного центру «Львівський регуляторний хаб» Тарас Хавунка проведе он-лайн лекцію під назвою «Сучасні інструменти регуляторної політики як засіб підвищення добробуту громад».


4 - го вересня

в приміщенні Галереї мистецтв ім. Миколи Ярошенка комунальною організацією «Інститут розвитку міста» буде організовано локацію з презентацією експортерів продукції малих підприємств міста Полтава на міжнародні ринки з демонстрацією відповідних інформаційних матеріалів.

                  По закінченні заходів, 4-го вересня в Галереї мистецтв відбудеться привітання та нагородження підприємців, які активно допомагали громаді міста у запобіганні поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 і подоланні її наслідків.