Новини

   Ми з радістю запрошуємо Вас на захід, що відбудеться 25 березня , з 14 до 15 години.

    Запрошені спікери розкажуть про сертифікацію систем НАССР.

    Дата: 25 березня 2021 з 14:00-15:00.

Участь безкоштовна, кількість місць обмежена.

Реєстрація за посиланням https://forms.gle/hXjWRwwkY12MR8jTA

   Захід організовано Департаментом економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації за участі фахівців ДП «Полтавастандартметрологія» ГУ «Держпроспоживслужби» у Полтавській області.

   Акцентуємо увагу суб’єктів господарювання на необхідності неухильного дотримання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

   Декларація про відходи - документ, який згідно з Законом України «Про відходи» подають суб’єкти господарської діяльності у сфері поводження з відходами, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для яких показник загального утворення відходів в межах від 50 до 1000.

  Декларація про відходи подається в електронний спосіб через Єдиний портал державних послуг Дія https://is.gd/jekswL

   Закон України «Про відходи» https://is.gd/92fPLL

38339

   Постановою Кабінету Міністрів України № 107 від 17 лютого 2021 року  дію адаптивного  карантину продовжено до 30 квітня, з обмеженнями різного рівня небезпеки  в залежності від рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Загалом з 24 лютого встановлено «жовтий» рівень епідеміологічної небезпеки, за винятком декількох областей.

 Звертаємо вашу увагу на обмеження у відповідних зонах.

 

covid

  У зв’язку з різкими перепадами температури повітря та складними погодними умовами вірогідна можливість появи бурульок на дахах будинків і споруд.

   З метою виключення травматизму людей в ускладнених зимових погодних умовах, нагадуємо про необхідність впровадження невідкладних запобіжних заходів, а саме:

  • організовувати безпечні та своєчасні роботи з прибирання снігово-льодяних утворень з дахів будівель та споруд.

   Для організації проведення зазначених робіт, за рекомендацією Управління житлово-комунального господарства пропонуємо звернутися до «ТОВ АСФЕР-ГРУП» за номером телефону 58-87-07

            Дбайте про здоров’я полтавців та гостей міста !

   Рішенням п’ятнадцятої сесії сьомого скликання Полтавської міської ради від 24.05.2018 затверджена Програма посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва м.Полтава на 2018 – 2022 роки (далі – Програма), яка розміщена на сайті Управління адміністративних послуг Полтавської міської ради за посиланням: http://cnap-pl.gov.ua/images/documentation/dod%20(2).pdf

   В ході реалізації основних аспектів реформи децентралізації, у відповідності до розпоряджень Кабінету Міністрів України було створено Полтавську міську територіальну громаду. Враховуючи ці зміни, а також потребу застосування заходів щодо зниження проявів негативних наслідків пандемії COVID-19 для місцевого бізнесу, виникла необхідність переформатування подальшої роботи.

   Вразі наявності пропозицій чи зауважень просимо надати їх в електронному вигляді на електронну адресу Управління адміністративних послуг Полтавської міської ради: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

                                                            programa 1 

  02.02.2021 в конференц-залі бізнес-центру «Сучасний дім» (м. Полтава,  вул. Котляревського, 22) керівництво Управління адміністративних послуг Полтавської міської ради та Департаменту економіки і інвестицій взяло участь в ознайомчій зустрічі представлення проєкту «Крила».

  В ході зустрічі було обговорено наступні питання:

  • Міжнародна організація Pact (Пакт): досвід впровадження програм в партнерстві з владою, громадянським суспільством та бізнесом, доповідач – Альона Герасимова, директорка Пакт в Україні;
  • Спроможні жінки – основа спроможного суспільства, доповідач – Олеся Гальчинська, менеджерка проєкту «Крила».

  Партнерами з впровадження проєкту «Крила» наПолтавщині виступають БО «Світло надії», ТОВ Фірма "Астарта-Київ" та Beetroot Academy.

  Проєкт «Крила» розрахований на 5 років (березень 2020-березень 2025) і буде реалізовуватися у Київській, Полтавській, Львівській, Харківській областях: 4 ОТГ та міст обласного значення в кожному регіоні (всього 20).

  Кінцевим результатом запровадження проєкту «Крила» виступатиме покращене економічне благополуччя жінок та найбільш вразливих та маргіналізованих груп в Україні.

 

krila 

   Повідомляємо, що з метою усунення порушення чинного законодавства, щодо укладання угод на поводження з побутовими відходами Вам необхідно звернутися до Комунального підприємства "Полтавське КАТП-1628" Полтавської міської ради за адресою м.Полтава вул., Кагамлика, 84, або телефоном 

(0532) 59-27-38, (0532) 59-95-39, 050-38-99-110, 050-305-17-36,

за якими Вам нададуть вичерпну інформацію, щодо переліку необхідних документів для можливості укладання угод.

Щодо надання одноразової компенсації єдиного внеску суб’єктам господарювання

Статтею 4 Закону України від 04.12.2020 № 1071-IX "Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб'єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" передбачене надання одноразової компенсації суб'єктам господарювання з метою відшкодування витрат, понесених на сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок).

                              До уваги суб’єктів господарювання !

 

     З метою оперативного висвітлення законодавчих та інших змін, які стосуються діяльності підприємців в умовах пандеміїї, заходів державної підтримки бізнесу Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України спільно з Офісом розвитку малого і середнього підприємництва (SMEDO) створено загальний інформаційний ресурс для бізнесу під час карантину.

     Ресурс розміщений на : http://sme.gov.ua/covid19

     Крім того, запроваджений проект Business Index – системне опитування власників та керівників малого та середнього бізнесу з метою виявлення впливу наслідків економічної кризи, пандемії COVID-19 на бізнес та очікувань на 2021 рік.

      Цей проект має стати дієвим інструментом для подальшого формування державної політики підтримки суб’єктів малого іта середнього підприємництва, адже дозволить виявити та врахувати їх першочергові інтереси в цей економічно складний період.

   Представники малого та середнього бізнесу можуть долучитися до опитування за посиланням : http://web.gradus.app/business

   10 грудня 2020 року в Управлінні адміністративних послуг Полтавської міської ради відбувся онлайн-захід Презентація звіту «Експрес-аналіз місцевого бізнес клімату в м.Полтава» та Моніторингу впровадження Програми посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва м.Полтава на 2018-2022 роки».

   Звіт «Експрес-аналіз місцевого бізнес клімату в м.Полтава» та Моніторингу впровадження Програми посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва м.Полтава на 2018-2022 роки» підготовлено в рамках діяльності проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст»(Проект ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

   Презентацію звіту та Моніторинг Програми під час заходу провела консультантка проекту ПРОМІС Ірина Ковра, модератором виступила регіональний координатор проекту Ірина Дудка.

   В онлайн-заходів взяли участь представники полтавського бізнесу, громадські організацій підприємців, причетні департаменти та управління Полтавської міської ради.

В ході обговорення звіту увага приділялась проблемам місцевого бізнесу, конкретним рекомендаціям для органів місцевого самоврядування щодо покращання місцевого бізнес-клімату та умов ведення підприємницької діяльності в місті, поглибленню взаємодії бізнесу і влади.

ГО «Агенція сталого розвитку «АСТАР» організовує навчання для швейних підприємств «Швейний LEAN онлайн»

ШВЕЙНИЙ LEAN – навчальна програма для власників, топ-менеджерів та менеджерів середньої ланки швейного бізнесу.

Онлайн-курс дає змогу вивчити основи LEAN, розпочати впровадження ощадливого виробництва і насолоджуватися ефективним результатом, зменшуючи втрати і економлячи час та кошти.