Новини

 

svat salo

 

Шановні полтавці та гості міста!

Вже стало доброю традицією проводити наприкінці новорічних свят  традиційний полтавський фестиваль «Свято Сала». В цьому році святкове дійство відбудеться в рамках Новорічного ярмарку 19 січня і розпочне свою роботу о 12.00.

Відвідувачам буде запропонований різноманітний асортимент сала, «шедеврів кулінарного мистецтва» за участю цього продукту та м’ясопродуктів від виробників. В тематичних будиночках та  зоні барбекю гостей свята чекатимуть делікатесні вироби з екологічно чистої сировини, зокрема: ексклюзивне сало «Валюта», закуска із кропом, рулет "Бабусин", підчеревина копчена, шийка «Делікатесна»,   вирізка свиняча в шпику, балик „Гусарський”, шпиг "Галицький" та "Подільський", сало копчене, бекон фарширований та інше. В рамках свята передбачені концертна програма з розважальними заходами і конкурсами з тематичними призами  та смачними сюрпризами.

Гостям свята буде запропонований широкий асортимент кулінарних виробів української та полтавської кухні –  гетьманські сосиски на грилі, козацькі пундики, варенуха, млинці від козачки, витребеньки  полтавські, галушки,  вареники з різними начинками та інші   страви. Всі охочі зможуть поласувати найсмачнішими шашликами та випити ароматний глінтвейн.

До зустрічі на Святі Сала !

     На виконання вимог статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» 12 листопада 2019 року управлінням адміністративних послуг Полтавської міської проведені громадські слуханнях проекту регуляторного акту – рішення Полтавської міської ради «Про затвердження Регламенту роботи центру надання адміністративних послуг Полтавської міської ради в новій редакції».

 

gs3 121119

 

gs2 121119

 

gs1 121119

 

      Вже стало доброю традицією проведення в м. Полтава яскравого Новорічного ярмарку по вул.Соборності, який розпочинає свою роботу в День Святого Миколая 19 грудня та завершує на Водохреща 19 січня.

     В цьому році такий ярмарок планується провести на відрізку вул.Соборності, обмеженому вул.Котляревського та вул.Гоголя, де будуть розміщені 8 дерев'яних стилізованих в єдиному стилі будиночків, а також зона барбекю представлена 5-ю тимчасовими спорудами у святковому стилі.

     (Детальніше)

Шановні субєкти господарювання

       Запрошуємо Вас взяти участь в практичному семінарі «Агроконсалтинг. Кооперація. Переробка», що відбудеться 10 жовтня 2019 року у Вищому навчальному закладі Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».

      Звертаємо Вашу увагу, що рішенням Полтавської обласної ради від 19 липня 2019 року №1103 затверджено "Порядок надання безповоротної фінансової допомоги суб'єктам господарювання для працевлаштування учасників бойових дій, якібрали участь в АТО, операції об'єднаних сил, членів їх сімей, а також членів сімей загиблих (померлих внаслідок поранення, контузії або каліцтва) учасників бойових дій, які брали участь в АТО, операції об'єднаних сил."

Детальніше

         З метою визначення інноваційного потенціалу на підприємствах, що здійснюють діяльність на території м. Полтава та врахування даних при розробці Стратегії розвитку Полтавської області на період 2021-2027 років, просимо до 10 вересня 2019 року(включно) заповнити анкету (форма додається) та повідомити Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської обласної державної адміністрації за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

А також можливо заповнити анкету в електронному форматі за посиланнями:

https://forms.gle/rYwYywZV6P3gXoEP9

або

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc_Xpk6MJlHfx8qfPHxkotAbhJsToXzETHynyoCd-_F78pL9g/viewform


 

 Бажаєте розвивати експорт власної продукції? Маєте чим здивувати закордонного споживача?

  Маємо для Вас чудову пропозицію презентувати свій потенціал в оновленому Каталозі продукції товаровиробників Полтавщини!

   В рамках реалізації Експортної стратегії України: Дорожньої карти стратегічного розвитку та обласної Програми сприяння залученню інвестицій, розвитку економічного співробітництва та формування позитивного іміджу Полтавської області на 2017 - 2020 роки облдержадміністрацією ведеться робота з оновлення змістовного наповнення та дизайну Каталогу продукції товаровиробників Полтавщини (розміщено на офіційному веб-сайті облдержадміністрації за посиланням: afly.co/2kw ).

  16.01.2019р. відбулось внутрішнє навчання в колективі управління адміністративних послуг Полтавської міської ради під головуванням заступника начальника управління О.Болвановича. 

    Працівники управління були ознайомлені з нагадуванням Національного агентства з питань запобігання корупції щодо початку з 01.01.2019р чергового етапу електронного декларування з врахуванням вимог Закону України «Про електронні довірчі послуги», який набрав чинність з 07.11.2018р.

    Було розглянуто послідовність дій стосовно підготовки до декларування, запропонованих Національним агентством.

       Крім того, працівникам було нагадано про особливості застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції», стосовно фінансового контролю, а саме вивчені нормативно-правові акти Національного агентства з питань запобігання корупції, зокрема рішення від 11 серпня 2016р. з цього питання, а також рішення від 06.09.2016р № 19 «Про затвердження Порядку перевірки факту подання суб’єктами декларування декларацій відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» та повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій».

         fff big 1

   Шановні підприємці! 

Прийміть щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

  Нехай ці прекрасні зимові свята принесуть в Україну довгоочікуваний мир, спокій, злагоду та впевненість у майбутньому. Хай упродовж прийдешнього 2019 року кожного з нас зігріває тепло родинного вогнища, турбота друзів, близьких та колег, збуваються найзаповітніші мрії та сподівання. Натхнення вам, нових здобутків, родинної злагоди, мирного та благополучного життя у нашій країні.

   З повагою Управління адміністративних послуг Полтавської міської ради.

Офісом з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України оголошено конкурс на участь у національних безкоштовних освітніх програмах для підприємців та експортерів: “Export Revolution Ukraine” та “Creative Export Ukraine”.

Термін подачі заявок до 17.10.2018 року

Програми розроблено із врахуванням потреб компаній, особливостей українського законодавства та умов внутрішнього та зовнішніх ринків. Програми поєднують он-лайн навчання та живі семінари з провідними міжнародними експертами, розгляд конкретних кейсів компаній-учасниць. Більш детальну інформацію можна дізнатись за посиланням: https://epo.orq.ua/education/revolution- рго/

Export Revolution Ukraine START:

для підприємців, молодих спеціалістів зі сфер маркетингу, управління та економіки, що бажають почати експортувати і мають на меті більше дізнатись про експорт, реєстрація за посиланням: https://qoo.ql/forms/TP5q9Czp4CQMbpqD3

Export Revolution Ukraine PRO:

для досвідчених експортерів, який націлено на розвиток професійних навичок менеджерів з зовнішньоекономічної діяльності та розробку стратегічного експортного плану підприємства,

реєстрація за посиланням: https://qoo.ql/forms/6xY1ETmBQoH6ahLx1 Creative Export Ukraine START:

для креативних підприємців, що бажають почати експортувати і мають на меті створити успішний та впізнаваний бренд, реєстрація за посиланням: https://qoo.ql/forms/Mbq4LwFnJ 1 hV7d762

Creative Export Ukraine PRO:

Це інтенсивний навчальний курс для досвідчених експортерів - менеджерів з експорту та власників креативного бізнесу, який спрямовано на створення потужного міжнародного бренду, реєстрація за посиланням:

https://qoo.ql/forms/Q8rG5m6narGeexzo1

 

Секторальна освітня програма

    В зв’язку з погіршенням погодних умов звертаємося до Вас із проханням терміново прибрати прилеглу до підпорядкованих закладів територію від криги і снігу та забезпечити в подальшому утримування її в належному санітарному стані.

     В разі необхідності, просимо використати піщано-сольову суміш для посипання підходів та під’їздів до об’єктів.

     Заздалегідь вдячні.

   03.10.2018 року було проведено чергове навчання адміністраторів Центру надання адміністративних послуг Полтавської міської ради щодо надання адміністративних послуг (декларація) в частині прийняття в експлуатацію об”єктів будівництва, що за класом наслідків належать до об”єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельних ділянках відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт (Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 158 від 03.07.2018 року).

  Навчання проведено начальником відділу по роботі з дозвільними документами, департаменту ДАБІ у Полтавській області Перцевою Я.В.

  Метою проведення навчання було роз’яснення працівникам деяких питань, що пов’язані з Порядком проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд.

   Загалом Центр надання адміністративних послуг орієнтований на розвиток шляхом постійного навчання та самонавчання адміністраторів. В більшості випадків одним з основних факторів успіху програм навчання  є чітко визначені загально корпоративні стандарти (правила поведінки, процедури і навички різних категорій, розуміння цілісного процесу надання послуг та ін.), з орієнтацією на які  впроваджуються відповідні програми навчання.