Державні ресурси

Зараз на сайті

На сайті 250 гостей та користувачі відсутні

Календар

23:48, 12th November 2019
«  листопада 2019  »
ПонВівСерЧетП'яСубНед
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Вхід на сайт

Пошук

Новини

      Вже стало доброю традицією проведення в м. Полтава яскравого Новорічного ярмарку по вул.Соборності, який розпочинає свою роботу в День Святого Миколая 19 грудня та завершує на Водохреща 19 січня.

     В цьому році такий ярмарок планується провести на відрізку вул.Соборності, обмеженому вул.Котляревського та вул.Гоголя, де будуть розміщені 8 дерев'яних стилізованих в єдиному стилі будиночків, а також зона барбекю представлена 5-ю тимчасовими спорудами у святковому стилі.

     (Детальніше)

Шановні субєкти господарювання

       Запрошуємо Вас взяти участь в практичному семінарі «Агроконсалтинг. Кооперація. Переробка», що відбудеться 10 жовтня 2019 року у Вищому навчальному закладі Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».

      Звертаємо Вашу увагу, що рішенням Полтавської обласної ради від 19 липня 2019 року №1103 затверджено "Порядок надання безповоротної фінансової допомоги суб'єктам господарювання для працевлаштування учасників бойових дій, якібрали участь в АТО, операції об'єднаних сил, членів їх сімей, а також членів сімей загиблих (померлих внаслідок поранення, контузії або каліцтва) учасників бойових дій, які брали участь в АТО, операції об'єднаних сил."

Детальніше

         З метою визначення інноваційного потенціалу на підприємствах, що здійснюють діяльність на території м. Полтава та врахування даних при розробці Стратегії розвитку Полтавської області на період 2021-2027 років, просимо до 10 вересня 2019 року(включно) заповнити анкету (форма додається) та повідомити Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської обласної державної адміністрації за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

А також можливо заповнити анкету в електронному форматі за посиланнями:

https://forms.gle/rYwYywZV6P3gXoEP9

або

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc_Xpk6MJlHfx8qfPHxkotAbhJsToXzETHynyoCd-_F78pL9g/viewform


 

DP

Відкрита реєстрація на онлайн-курс "Соціальне підприємництво та конкурентоспроможність"!

(Детальніше)

 Бажаєте розвивати експорт власної продукції? Маєте чим здивувати закордонного споживача?

  Маємо для Вас чудову пропозицію презентувати свій потенціал в оновленому Каталозі продукції товаровиробників Полтавщини!

   В рамках реалізації Експортної стратегії України: Дорожньої карти стратегічного розвитку та обласної Програми сприяння залученню інвестицій, розвитку економічного співробітництва та формування позитивного іміджу Полтавської області на 2017 - 2020 роки облдержадміністрацією ведеться робота з оновлення змістовного наповнення та дизайну Каталогу продукції товаровиробників Полтавщини (розміщено на офіційному веб-сайті облдержадміністрації за посиланням: afly.co/2kw ).

  16.01.2019р. відбулось внутрішнє навчання в колективі управління адміністративних послуг Полтавської міської ради під головуванням заступника начальника управління О.Болвановича. 

    Працівники управління були ознайомлені з нагадуванням Національного агентства з питань запобігання корупції щодо початку з 01.01.2019р чергового етапу електронного декларування з врахуванням вимог Закону України «Про електронні довірчі послуги», який набрав чинність з 07.11.2018р.

    Було розглянуто послідовність дій стосовно підготовки до декларування, запропонованих Національним агентством.

       Крім того, працівникам було нагадано про особливості застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції», стосовно фінансового контролю, а саме вивчені нормативно-правові акти Національного агентства з питань запобігання корупції, зокрема рішення від 11 серпня 2016р. з цього питання, а також рішення від 06.09.2016р № 19 «Про затвердження Порядку перевірки факту подання суб’єктами декларування декларацій відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» та повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій».

         fff big 1

   Шановні підприємці! 

Прийміть щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

  Нехай ці прекрасні зимові свята принесуть в Україну довгоочікуваний мир, спокій, злагоду та впевненість у майбутньому. Хай упродовж прийдешнього 2019 року кожного з нас зігріває тепло родинного вогнища, турбота друзів, близьких та колег, збуваються найзаповітніші мрії та сподівання. Натхнення вам, нових здобутків, родинної злагоди, мирного та благополучного життя у нашій країні.

   З повагою Управління адміністративних послуг Полтавської міської ради.

    В зв’язку з погіршенням погодних умов звертаємося до Вас із проханням терміново прибрати прилеглу до підпорядкованих закладів територію від криги і снігу та забезпечити в подальшому утримування її в належному санітарному стані.

     В разі необхідності, просимо використати піщано-сольову суміш для посипання підходів та під’їздів до об’єктів.

     Заздалегідь вдячні.

Офісом з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України оголошено конкурс на участь у національних безкоштовних освітніх програмах для підприємців та експортерів: “Export Revolution Ukraine” та “Creative Export Ukraine”.

Термін подачі заявок до 17.10.2018 року

Програми розроблено із врахуванням потреб компаній, особливостей українського законодавства та умов внутрішнього та зовнішніх ринків. Програми поєднують он-лайн навчання та живі семінари з провідними міжнародними експертами, розгляд конкретних кейсів компаній-учасниць. Більш детальну інформацію можна дізнатись за посиланням: https://epo.orq.ua/education/revolution- рго/

Export Revolution Ukraine START:

для підприємців, молодих спеціалістів зі сфер маркетингу, управління та економіки, що бажають почати експортувати і мають на меті більше дізнатись про експорт, реєстрація за посиланням: https://qoo.ql/forms/TP5q9Czp4CQMbpqD3

Export Revolution Ukraine PRO:

для досвідчених експортерів, який націлено на розвиток професійних навичок менеджерів з зовнішньоекономічної діяльності та розробку стратегічного експортного плану підприємства,

реєстрація за посиланням: https://qoo.ql/forms/6xY1ETmBQoH6ahLx1 Creative Export Ukraine START:

для креативних підприємців, що бажають почати експортувати і мають на меті створити успішний та впізнаваний бренд, реєстрація за посиланням: https://qoo.ql/forms/Mbq4LwFnJ 1 hV7d762

Creative Export Ukraine PRO:

Це інтенсивний навчальний курс для досвідчених експортерів - менеджерів з експорту та власників креативного бізнесу, який спрямовано на створення потужного міжнародного бренду, реєстрація за посиланням:

https://qoo.ql/forms/Q8rG5m6narGeexzo1

 

Секторальна освітня програма

       В м. Запоріжжя 6 жовтня 2018 року відбудиться Покровський ярмарок …

        В м. Запоріжжя  в першу суботу жовтня на Прибережній магістралі проводиться Покровський ярмарок, який є продовженням традицій і звичаїв Запорізького козацтва і отримав назву на честь свята Покрови Пресвятої Богородиці.

      Традиційно у ярмарку приймають участь близько двох тисяч учасників і відвідають 100-120 тисяч мешканців та гостей міста.

      З більш детальною інформацією стосовно участі у Покровському ярмарку можна ознайомитись на веб-порталі http://daprpzp.gov.ua/     в розділі Покровський ярмарок, а також за телефонами (061) 224-79-72, (0612) 52-92-20, 066-839-7344.

   03.10.2018 року було проведено чергове навчання адміністраторів Центру надання адміністративних послуг Полтавської міської ради щодо надання адміністративних послуг (декларація) в частині прийняття в експлуатацію об”єктів будівництва, що за класом наслідків належать до об”єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельних ділянках відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт (Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 158 від 03.07.2018 року).

  Навчання проведено начальником відділу по роботі з дозвільними документами, департаменту ДАБІ у Полтавській області Перцевою Я.В.

  Метою проведення навчання було роз’яснення працівникам деяких питань, що пов’язані з Порядком проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд.

   Загалом Центр надання адміністративних послуг орієнтований на розвиток шляхом постійного навчання та самонавчання адміністраторів. В більшості випадків одним з основних факторів успіху програм навчання  є чітко визначені загально корпоративні стандарти (правила поведінки, процедури і навички різних категорій, розуміння цілісного процесу надання послуг та ін.), з орієнтацією на які  впроваджуються відповідні програми навчання.

12.09.2018 в управлінні адміністративних послуг Полтавської міської ради відбулась робоча нарада колективу управління.

Для адміністраторів відділу «Центр надання адміністративних послуг» проведено навчання з питання вдосконалення роботи по наданню адміністративних послуг з використанням програмного комплексу «Універсам послуг».

А саме були розглянуті особливості нового розміщення розділів реєстраційної картки, що покращує зручність її заповнення, тим самим скорочує час на прийом відвідувачів. Проаналізовано інформацію, що відображена в нових звітах «Універсаму послуг». Обговорено оновлені довідники програми, використання яких має прискорити введення необхідної інформації в програму.

Крім того, працівники управління були ознайомлені з особливостями застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції», стосовно фінансового контролю, а саме вивчені нормативно-правові акти Національного агентства з питань запобігання корупції, зокрема рішення від 11 серпня 2016р. з цього питання, а також рішення від 06.09.2016р № 19 «Про затвердження Порядку перевірки факту подання суб’єктами декларування декларацій відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» та повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій».