Новини

   Постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 341 «Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення»  запроваджено Порядок декларування зміни роздрібних цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, і товари протиепідемічного призначення, що необхідні для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

     Ця постанова набула чинності з 18 травня 2020 року.

     Текст постанови, переліки товарів та Порядок декларування зміни роздрібних цін додаються.

     За відповідними роз’ясненнями можна звернутись ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області за тел. (0532)60-66-47, (0532)60-83-14.

   Попри небезпеку коронавірусу, який шириться Україною та світом не варто забувати і про небезпеку інших хвороб.

    Однією з небезпечних хвороб спільних для тварин та людей, спалахи якої час від часу фіксуються на території України, залишається трихінельоз.

    Задля недопущення захворювань людей та тварин на трихінельоз на території Полтавської області, Головне управління Держпродспоживслужби нагадує в чому полягає небезпека цієї хвороби та основні заходи щодо її профілактики.

    Трихінельоз - гельмінтозна хвороба тварин і людей. Статевозрілі гельмінти паразитують у кишечнику людей і тварин, а личинки збудника - у поперечно- посмугованих м'язах.

    Сприйнятливі до трихінельозу свині, коні, собаки, коти, дикі кабани, ведмеді, вовки, лисиці, борсуки, щури, їжаки, миші та інші всеїдні та м'ясоїдні ссавці, а також люди.

   

  Для отримання допомоги на працівників по частковому безробіттю на період карантину, відповідно до Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою КМУ №306 від 22.04.2020, та Законом України «Про зайнятість населення»

  РОБОТОДАВЦЮ НЕОБХІДНО ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ: http://www.dopomoga.cnap-pl.gov.ua/

За консультаціями звертайтеся за телефонами: 0953337365, 0660168054

    Нагадуємо, що у Полтаві працює онлайн-сервіс для випуску довідок-перепусток для проїзду в громадському транспорті. Портал «Я-сервіс» дає змогу підприємцям буквально в кілька простих кроків сформувати базу даних працівників і роздрукувати для них спецперепустки.

    Зареєструвати кабінет керівника можна за посиланням Я-сервісу - https://xn--41a.in.ua/

   Також на головній сторінці сайту Полтавської міської ради та виконавчого комітету створено банер для швидкого переходу на портал.

     Алгоритм користування сервісом досить простий. Нижче публікуємо покрокову інструкцію з реєстрації та підготовки перепустки:

Крок 1. Переходимо за посиланням і реєструємося за допомогою електронної адреси.

Крок 2. Переходимо в особистий кабінет.

Крок 3. Переходимо на вкладення «Працівники».

Крок 4. Натискаємо на кнопку «Створити працівника».

Крок 5. Заповнюємо анкетні дані працівника.

Крок 6. Натискаємо на піктограму ока для перегляду профілю працівника.

Крок 7. Тиснемо кнопку «Створити дозвіл».

Крок 8. У вкладці «Дозволи» тиснемо на піктограму ока коло потрібного працівника.

Крок 9. Маємо сформовану довідку. Тиснемо комбінацію клавіш Ctrl+P (друк сторінки) та роздруковуємо перепустку та/або робимо скріншот для збереження на телефоні.

Все, перепустка готова для користування.

   Управління адміністративних послуг Полтавської міської ради звертається до суб’єктів господарювання, які експлуатують заклади роздрібної торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг, надавати документи на продовження терміну дії Погодження на встановлення режиму роботи закладу до приміщення Полтавської міської ради (вул. Соборності,36 з центрального входу), де у вестибюлі встановлена відповідна скринька управління. 

   Бланк заяви на продовження терміну дії Погодження розміщений на сайті управління адміністративних послуг Полтавської міської ради http://www.cnap-pl.gov.ua в розділі «Розвиток підприємництва», підрозділі «Погодження режимів роботи».

     За консультаціями, з приводу документів, які необхідно додати до заяви, прохання звертатись за телефоном відділу розвитку підприємницької діяльності – 56-40-58.

  Управління адміністративних послуг Полтавської міської ради повідомляє, що Виконавчим комітетом Полтавської міської ради прийнято рішення № 66 від 16.03.2020 року «Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих у м. Полтаві, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19»

       З текстом рішення можна ознайомитись тут.

     Полтавською обласною державною адміністрацією прийняте розпорядження від 14.01.2020 № 28 «Про проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році». Цим розпорядженням доведений перелік завдань, на реалізацію яких подаються інвестиційні програми та проекти регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році, для участі у  конкурсному відборі (розпорядження з додатком додається).

      В ході конкурсу перевага буде надана інвестиційним програмам та проектам, які відповідають пріоритетам, визначеним у проекті Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2027 року, стратегічним та операційним цілям Стратегії розвитку Полтавської області на 2021- 2027 роки та планам заходів з їх реалізації.

      (Розпорядження)

 

img 0449

     30 січня 2020 року в управлінні адміністративних послуг Полтавської міської ради відбулась підсумкова нарада з питання державної регуляторної діяльності у Полтавській міській ради та виконавчому комітеті у 2019 році, а також виконання плану-графіку проведення заходів з відстеження результативності по раніше прийнятим регуляторним актам.

     У нараді взяли участь представники структурних підрозділів місткої ради та виконавчого комітету, що є розробниками регуляторних актів, завідувач сектору Державної регуляторної служби у Полтавській області, Олег Моргун, керівник прес-служби Віталій Улибін.

img 0447

     В ході наради були підведені підсумки здійснення регуляторної діяльності виконавчим комітетом та Полтавською міською радою за 2019 рік,  акцентовано увагу на дотриманні вимог чинного законодавства щодо державної регуляторної політики при розробленні та прийнятті регуляторних актів, насамперед постанов Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308 та від 16.12.2015 № 1151, які стосуються розробки аналізу регуляторного впливу та М-Тесту малого підприємництва.

img 0437

     Було також проаналізовано виконання плану-графіку проведення заходів з відстеження результативності за 2019 рік та розглянуте питання оприлюднення прийнятих регуляторних актів у друкованих засобах масової інформації.

img 0420

     Наприкінці наради було наголошено на безумовному дотриманні розробниками регуляторних актів законодавства про регуляторну діяльність при розробленні та прийнятті регуляторних актів у 2020 році.

 

 

svat salo

 

Шановні полтавці та гості міста!

Вже стало доброю традицією проводити наприкінці новорічних свят  традиційний полтавський фестиваль «Свято Сала». В цьому році святкове дійство відбудеться в рамках Новорічного ярмарку 19 січня і розпочне свою роботу о 12.00.

Відвідувачам буде запропонований різноманітний асортимент сала, «шедеврів кулінарного мистецтва» за участю цього продукту та м’ясопродуктів від виробників. В тематичних будиночках та  зоні барбекю гостей свята чекатимуть делікатесні вироби з екологічно чистої сировини, зокрема: ексклюзивне сало «Валюта», закуска із кропом, рулет "Бабусин", підчеревина копчена, шийка «Делікатесна»,   вирізка свиняча в шпику, балик „Гусарський”, шпиг "Галицький" та "Подільський", сало копчене, бекон фарширований та інше. В рамках свята передбачені концертна програма з розважальними заходами і конкурсами з тематичними призами  та смачними сюрпризами.

Гостям свята буде запропонований широкий асортимент кулінарних виробів української та полтавської кухні –  гетьманські сосиски на грилі, козацькі пундики, варенуха, млинці від козачки, витребеньки  полтавські, галушки,  вареники з різними начинками та інші   страви. Всі охочі зможуть поласувати найсмачнішими шашликами та випити ароматний глінтвейн.

До зустрічі на Святі Сала !

     На виконання вимог статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» 12 листопада 2019 року управлінням адміністративних послуг Полтавської міської проведені громадські слуханнях проекту регуляторного акту – рішення Полтавської міської ради «Про затвердження Регламенту роботи центру надання адміністративних послуг Полтавської міської ради в новій редакції».

 

gs3 121119

 

gs2 121119

 

gs1 121119

 

      Вже стало доброю традицією проведення в м. Полтава яскравого Новорічного ярмарку по вул.Соборності, який розпочинає свою роботу в День Святого Миколая 19 грудня та завершує на Водохреща 19 січня.

     В цьому році такий ярмарок планується провести на відрізку вул.Соборності, обмеженому вул.Котляревського та вул.Гоголя, де будуть розміщені 8 дерев'яних стилізованих в єдиному стилі будиночків, а також зона барбекю представлена 5-ю тимчасовими спорудами у святковому стилі.

     (Детальніше)

      Звертаємо Вашу увагу, що рішенням Полтавської обласної ради від 19 липня 2019 року №1103 затверджено "Порядок надання безповоротної фінансової допомоги суб'єктам господарювання для працевлаштування учасників бойових дій, якібрали участь в АТО, операції об'єднаних сил, членів їх сімей, а також членів сімей загиблих (померлих внаслідок поранення, контузії або каліцтва) учасників бойових дій, які брали участь в АТО, операції об'єднаних сил."

Детальніше

Шановні субєкти господарювання

       Запрошуємо Вас взяти участь в практичному семінарі «Агроконсалтинг. Кооперація. Переробка», що відбудеться 10 жовтня 2019 року у Вищому навчальному закладі Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».

         З метою визначення інноваційного потенціалу на підприємствах, що здійснюють діяльність на території м. Полтава та врахування даних при розробці Стратегії розвитку Полтавської області на період 2021-2027 років, просимо до 10 вересня 2019 року(включно) заповнити анкету (форма додається) та повідомити Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської обласної державної адміністрації за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

А також можливо заповнити анкету в електронному форматі за посиланнями:

https://forms.gle/rYwYywZV6P3gXoEP9

або

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc_Xpk6MJlHfx8qfPHxkotAbhJsToXzETHynyoCd-_F78pL9g/viewform