Державні ресурси

Зараз на сайті

На сайті 366 гостей та користувачі відсутні

Календар

06:38, 15th November 2018
«  листопада 2018  »
ПонВівСерЧетП'яСубНед
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Вхід на сайт

Пошук

Новини

    Паспорт громадянина України у формі ID-картки є самодостатнім посвідченням особи без обов’язкової необхідності зчитування даних з імплантованого електронного носія і жодним чином не обмежує можливості українців щодо користування будь-якими послугами.

 

 УДМС України в Полтавській області

   07.11.2018 року було проведено навчання фахівців Управління адміністративних послуг Полтавської міської ради, першочерговим завданням якого стало акцентування уваги на стандартах етичної поведінки державних службовців під час виконання своїх посадових обов’язків.

 24.10.2018 року було проведено чергове навчання адміністраторів Центру надання адміністративних послуг та розглянуто питання щодо оформлення паспортів громадянам України з безконтактним електронним носієм, ознайомлення адміністраторів з проектами «Бюджету участі», а також періодом проведення голосування за вибраний проект.

 Навчання проведено завідувачем сектору по роботі з Єдиним державним демографічним реєстром УДМС України в Полтавській області -  Черкаською І.А. та завідувачем сектору стандартів роботи та контролю якості УДМС України в Полтавській області – Федій Я.Ю.

 17.10.2018 року було проведено чергове навчання адміністраторів Центру надання адміністративних послуг щодо видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, а також піднімалось питання щодо анулювання дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

  Навчання проведено начальником відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг - Зоріна І.О.

 Метою проведення навчання було роз’яснення працівникам деяких питань, що пов’язані з дозволами на виконання робіт підвищеної небезпеки, а також з їхнім анулюванням.

  Загалом Центр надання адміністративних послуг орієнтований на розвиток шляхом постійного навчання та самонавчання адміністраторів. В більшості випадків одним з основних факторів успіху програм навчання є чітко визначені загально корпоративні стандарти (правила поведінки, процедури і навички різних категорій, розуміння цілісного процесу надання послуг та ін.), з орієнтацією на які впроваджуються відповідні програми навчання.

Офісом з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України оголошено конкурс на участь у національних безкоштовних освітніх програмах для підприємців та експортерів: “Export Revolution Ukraine” та “Creative Export Ukraine”.

Термін подачі заявок до 17.10.2018 року

Програми розроблено із врахуванням потреб компаній, особливостей українського законодавства та умов внутрішнього та зовнішніх ринків. Програми поєднують он-лайн навчання та живі семінари з провідними міжнародними експертами, розгляд конкретних кейсів компаній-учасниць. Більш детальну інформацію можна дізнатись за посиланням: https://epo.orq.ua/education/revolution- рго/

Export Revolution Ukraine START:

для підприємців, молодих спеціалістів зі сфер маркетингу, управління та економіки, що бажають почати експортувати і мають на меті більше дізнатись про експорт, реєстрація за посиланням: https://qoo.ql/forms/TP5q9Czp4CQMbpqD3

Export Revolution Ukraine PRO:

для досвідчених експортерів, який націлено на розвиток професійних навичок менеджерів з зовнішньоекономічної діяльності та розробку стратегічного експортного плану підприємства,

реєстрація за посиланням: https://qoo.ql/forms/6xY1ETmBQoH6ahLx1 Creative Export Ukraine START:

для креативних підприємців, що бажають почати експортувати і мають на меті створити успішний та впізнаваний бренд, реєстрація за посиланням: https://qoo.ql/forms/Mbq4LwFnJ 1 hV7d762

Creative Export Ukraine PRO:

Це інтенсивний навчальний курс для досвідчених експортерів - менеджерів з експорту та власників креативного бізнесу, який спрямовано на створення потужного міжнародного бренду, реєстрація за посиланням:

https://qoo.ql/forms/Q8rG5m6narGeexzo1

 

Секторальна освітня програма

   03.10.2018 року було проведено чергове навчання адміністраторів Центру надання адміністративних послуг Полтавської міської ради щодо надання адміністративних послуг (декларація) в частині прийняття в експлуатацію об”єктів будівництва, що за класом наслідків належать до об”єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельних ділянках відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт (Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 158 від 03.07.2018 року).

  Навчання проведено начальником відділу по роботі з дозвільними документами, департаменту ДАБІ у Полтавській області Перцевою Я.В.

  Метою проведення навчання було роз’яснення працівникам деяких питань, що пов’язані з Порядком проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд.

   Загалом Центр надання адміністративних послуг орієнтований на розвиток шляхом постійного навчання та самонавчання адміністраторів. В більшості випадків одним з основних факторів успіху програм навчання  є чітко визначені загально корпоративні стандарти (правила поведінки, процедури і навички різних категорій, розуміння цілісного процесу надання послуг та ін.), з орієнтацією на які  впроваджуються відповідні програми навчання.

       В м. Запоріжжя 6 жовтня 2018 року відбудиться Покровський ярмарок …

        В м. Запоріжжя  в першу суботу жовтня на Прибережній магістралі проводиться Покровський ярмарок, який є продовженням традицій і звичаїв Запорізького козацтва і отримав назву на честь свята Покрови Пресвятої Богородиці.

      Традиційно у ярмарку приймають участь близько двох тисяч учасників і відвідають 100-120 тисяч мешканців та гостей міста.

      З більш детальною інформацією стосовно участі у Покровському ярмарку можна ознайомитись на веб-порталі http://daprpzp.gov.ua/     в розділі Покровський ярмарок, а також за телефонами (061) 224-79-72, (0612) 52-92-20, 066-839-7344.

12.09.2018 в управлінні адміністративних послуг Полтавської міської ради відбулась робоча нарада колективу управління.

Для адміністраторів відділу «Центр надання адміністративних послуг» проведено навчання з питання вдосконалення роботи по наданню адміністративних послуг з використанням програмного комплексу «Універсам послуг».

А саме були розглянуті особливості нового розміщення розділів реєстраційної картки, що покращує зручність її заповнення, тим самим скорочує час на прийом відвідувачів. Проаналізовано інформацію, що відображена в нових звітах «Універсаму послуг». Обговорено оновлені довідники програми, використання яких має прискорити введення необхідної інформації в програму.

Крім того, працівники управління були ознайомлені з особливостями застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції», стосовно фінансового контролю, а саме вивчені нормативно-правові акти Національного агентства з питань запобігання корупції, зокрема рішення від 11 серпня 2016р. з цього питання, а також рішення від 06.09.2016р № 19 «Про затвердження Порядку перевірки факту подання суб’єктами декларування декларацій відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» та повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій».

Календарь: 2018-09-01

4 1 

У першу неділю вересня ми традиційно відзначаємо День підприємця!

        Щиро вітаємо вас з професійним святом, у цей день слова вдячності адресуються енергійним, ініціативним людям, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти, своєю невтомною працею активно сприяти поступальному розвитку нашої держави.

pati

   Запрошуємо Вас на традиційну полтавську Бізнес-вечірку до Дня Підприємця України, яка відбудеться 6 вересня у концерт-холі «Версаль».

  Організатори вечірки-Рада Підприємців м. Полтава, Рекламна агенція «Бойко» у партнерстві з Молодіжним Бізнес клубом та Полтавським Міжнародним бізнес-центром.

 15.08.2018 року було проведено чергове навчання адміністраторів Центру надання адміністративних послуг Полтавської міської ради щодо надання адміністративних послуг в частині зняття та реєстрації місця проживання фізичних осіб.

   Навчання проведено заступником начальника управління - начальником відділу ведення реєстру територіальної громади управління реєстрації, зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб виконавчого комітету Полтавської міської ради Титаренко С.Ю.

   Метою проведення навчання було роз’яснення працівникам деяких питань, що пов’язані із зняттям з реєстрації та реєстрацією місця проживання фізичних осіб.

     Загалом Центр надання адміністративних послуг орієнтований на розвиток шляхом постійного навчання та самонавчання адміністраторів. В більшості випадків одним з основних факторів успіху програм навчання  є чітко визначені загально корпоративні стандарти (правила поведінки, процедури і навички різних категорій, розуміння цілісного процесу надання послуг та ін.), з орієнтацією на які  впроваджуються відповідні програми навчання.

     В цьому році вперше на Полтавщині започатковано конкурс «Кращі товари Полтавщини», метою якого є сприяння промоції товарів місцевих товаровиробників, популяризації торгових марок Полтавщини та забезпечення населення високоякісними товарами.

     До участі в конкурсі за двома номінаціями «Харчові продукти» та «Вироби народних промислів» запрошуються суб’єкти господарювання області та м. Полтава.

     Умови проведення конкурсу та перелік необхідних документів наведено у додатках, а також розміщено на офіційному веб-майті облдержадміністрації (http://www.adm-pl.gov.ua/page/do-uvagi-tovarovirobnikiv-poltavshchini)

     Запрошуємо підприємства безкоштовно представити свою продукцію для участі у конкурсі «Кращі товари Полтавщини».

      Прийом заявок триває до 01 серпня 2018 року, які можливо направляти на електронну адресу Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

     Контактна інформація за телефонами : (05322)2-48-47, (0532)604310.

Детальніше додаток.

     22-23 вересня 2018 року з нагоди відзначення 447-ї річниці з Дня заснування Кременчука та 75-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників у м. Кременчуці уже втретє відбудеться масштабний Фестиваль «Солодкий Кременчук».

     Для участі в заході запрошуються виробники та реалізатори кондитерських цукрових, борошняних та кулінарних виробів, де буде нагода проводити різноманітні майстер-класи, здійснювати продаж своєї продукції та її дегустацію, організувати активну зону з розіграшами подарунків та долучитися до створення неповторної атмосфери святкування Дня Кременчука.

     Бажаючим взяти участь у Фестивалі виробникам, потрібно заповнити анкету та надіслати її до 27 липня 2018 року на електронну адресу: sweet_kremenchuk2016@ukr.net.

     Електронну анкету можна знайти за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScQXkbaRUbMed6O18eCLCPlmj0jXS75rb8mbBib5qyApMSepA/viewform.

 Рішенням п’ятнадцятої сесія сьомого скликання Полтавської міської ради від 24 травня 2018р. оновлено перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Полтавської міської ради.