Державні ресурси

Зараз на сайті

На сайті 106 гостей та користувачі відсутні

Календар

14:43, 22nd June 2018
«  червня 2018  »
ПонВівСерЧетП'яСубНед
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Вхід на сайт

Пошук

Новини

 Рішенням п’ятнадцятої сесія сьомого скликання Полтавської міської ради від 24 травня 2018р. оновлено перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Полтавської міської ради.

  Рішення п’ятнадцятої сесії сьомого скликання Полтавської міської ради про затвердження Програми посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва м. Полтава на 2018-2022 роки.

     Згідно статті 73 Кодексу законів про працю України Центр надання адміністративних послуг Полтавської міської ради  буде працювати за наступним графіком:

26 травня (субота) - 08:00-16:00;

27 – 28 травня - вихідні дні;

    Всі документи, прийняті в передсвятковий робочий день, будуть передані суб'єкту надання послуги у перший робочий день після святкового вихідного дня.

     До Вашої уваги  пропонується оцінити роботу нашого Центру. Оцініть діяльність ЦНАП Полтавської міської ради. Будемо раді Вашим побажанням та конструктивним пропозиціям щодо  надання та отримання якісних адміністративних послуг.

      Ваші думки та враження дуже важливі для нас!

 Анкетування проводиться Департаментом економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації у рамках обласного конкурсу «Кращий Центр надання адміністративних послуг».

Опитування відкрито до 1 червня 2018 року.

Анкета оцінювання можна знайти за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdwbRwSUC2qt3dm3pXqrl9vWQJRrNtC-jxQBDtJaQSJ8TtgPA/viewform?c=0&w=1

     Постановою Кабінету Міністрів України від 25.04.2018 № 327 внесені зміни до форм документів, що подаються замовниками будівництва для отримання права на виконання будівельних робіт та прийняття об’єктів в експлуатацію.

    Вказані зміни набрали чинності 28.04.2018.

    Оновлені форми вказаних документів розміщені на сайті Управління адміністративних послуг Полтавської міської ради за посиланням: http://cnap-pl.gov.ua, а також на сайті ДАБІ http://www.dabi.gov.ua/blanky-dokumentiv/.

   Згідно статті 73 Кодексу законів про працю України Центр надання адміністративних послуг Полтавської міської ради  буде працювати за наступним графіком:

28 квітня (субота) - 08:00-16:00;

29 – 30 квітня - вихідні дні;

1, 9 травня – вихідні  дні;  

з 2 травня - робочі дні згідно графіка;

5 травня – 08:00-15:00

  17квітня втратив чинність Наказ МВС, який затверджував Порядок оформлення і видачі паспорта громадянина України у формі книжечки зразка 1994 року. Зазначене рішення прийнято в рамках реформування системи документування та із врахування того, що паспорт  громадянина України у формі книжечки  зразка 1994 року вже тривалий час не видається у жодному підрозділі міграційної служби.

   Але разом з цим, можливість за бажанням вклеїти фотокартку до такого паспорта по досягненні 25- та 45- річного віку прописана іншими нормативно-правовими актами, тому така послуга надалі надається  підрозділами Державної міграційної служби та центрами надання адміністративних послуг.

  Таким чином, як і раніше після досягнення 25- та 45- річного віку особа самостійно вирішує, чи вклеїти фото до паспорту у формі книжечки, чи оформити ID-картку.

 Відовідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для проведення підприємницької діяльності» для оформлення Паспорта Привязки замовник подає документи (в двох екземплярах):

схема розміщення тимчасової споруди, виконана на топографо-геодезичній основі у масштабі М 1:500, з прив’язкою ТС, з зазначенням земельної ділянки та її площі, виготовлена у спеціалізованій проектній установі або архітектором, який має відповідний кваліфікаційний сертифікат (оригінали);

ескізи фасадів ТС у кольорі (М 1:50), виготовлені у спеціалізованій проектній установі або архітектором, який має відповідний кваліфікаційний сертифікат (оригінали та для стаціонарної ТС);

схема благоустрою прилеглої території у кольорі (М 1:500), виготовлена спеціалізованою проектною установою або архітектором, який має відповідний кваліфікаційний сертифікат (оригінали);

- технічні умови щодо інженерного забезпечення, самостійно отримані замовником у балансоутримувача відповідних інженерних мереж (за наявності);

- реквізити замовника (найменування, ПІБ, адреса, контактна інформація, договір особистого сервітуту, лист з питань містобудування та архітектури про результати розгляду питання розміщення ТС на Комісії)

   Цей перелік є обов’язковим і вичерпним!

                                                                                             Адміністрація

     Адміністратори ЦНАП Полтавської міської ради постійно удосконалюють свої навички у сфері надання адміністративних послуг. Так 11.04.2018р. було проведено чергове навчання адміністраторів щодо надання адміністративних  послуг в сфері містобудування та архітектури.

   Наразі триває реалізація  Проекту ПРОМІС, яка спрямована на прискорення економічного розвитку українських міст та регіонів шляхом підвищення їх спроможності щодо ефективного управління економічним розвитком, створення сприятливого бізнес-клімату та сприяння залученню інвестицій.  Одним із важливих завдань даного проекту є впровадження ефективних інструментів розвитку малого та середнього підприємництва (МСП), які покращують можливості для започаткування власного бізнесу та створення нових робочих місць.

   У 2018 році повний великодній кошик, що включає традиційні м'ясні продукти, сир, яйця, паску, вершкове масло, м'який та твердий сири, а також додаткові продукти – помідори, огірки, яблука та червоне вино, коштуватиме, в середньому по Україні, 660 грн, свідчать розрахунки Національного наукового центру "Інститут аграрної економіки".

  З метою забезпечення сприятливих умов щодо подальшого ефективного розвитку підприємництва міста та створення належних умов для реалізації конституційного права громадян для зайняття підприємницькою діяльністю, в рамках Меморандуму про співпрацю щодо реалізації проекту «Партнерство для розвитку міст» в м.Полтава (Проект ПРОМІС), укладеного між Полтавською міською радою та Федерацією канадських муніципалітетів, управлінням адміністративних послуг Полтавської міської ради за участю експертів Проекту ПРОМІС розроблений проект Програми посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва м. Полтава на 2018-2022 роки.

     Звертаємось до представників малого та середнього підприємництва міста, громадських організацій та об’єднань підприємців, бізнес-асоціацій розглянути даний проект Програми та при бажанні долучитись до участі у проектах, які пропонуються для впровадження в її рамках.

      Пропозиції просимо надавати до управління адміністративних послуг Полтавської міської ради за адресою м.Полтава, вул. Соборності,36, каб. № 123/1, 124 або на електронну пошту управління -  upravlinnya@cnap-pl.gov.ua

       Будемо вдячні за співпрацю.

 

 Додаток до рішення