Пошук

Державні ресурси

Зараз на сайті

На сайті 590 гостей та користувачі відсутні

Календар

19:17, 21st April 2018
«  квітня 2018  »
ПонВівСерЧетП'яСубНед
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Вхід на сайт

Новини

 Відовідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для проведення підприємницької діяльності» для оформлення Паспорта Привязки замовник подає документи (в двох екземплярах):

схема розміщення тимчасової споруди, виконана на топографо-геодезичній основі у масштабі М 1:500, з прив’язкою ТС, з зазначенням земельної ділянки та її площі, виготовлена у спеціалізованій проектній установі або архітектором, який має відповідний кваліфікаційний сертифікат (оригінали);

ескізи фасадів ТС у кольорі (М 1:50), виготовлені у спеціалізованій проектній установі або архітектором, який має відповідний кваліфікаційний сертифікат (оригінали та для стаціонарної ТС);

схема благоустрою прилеглої території у кольорі (М 1:500), виготовлена спеціалізованою проектною установою або архітектором, який має відповідний кваліфікаційний сертифікат (оригінали);

- технічні умови щодо інженерного забезпечення, самостійно отримані замовником у балансоутримувача відповідних інженерних мереж (за наявності);

- реквізити замовника (найменування, ПІБ, адреса, контактна інформація, договір особистого сервітуту, лист з питань містобудування та архітектури про результати розгляду питання розміщення ТС на Комісії)

   Цей перелік є обов’язковим і вичерпним!

                                                                                             Адміністрація

     Адміністратори ЦНАП Полтавської міської ради постійно удосконалюють свої навички у сфері надання адміністративних послуг. Так 11.04.2018р. було проведено чергове навчання адміністраторів щодо надання адміністративних  послуг в сфері містобудування та архітектури.

   Наразі триває реалізація  Проекту ПРОМІС, яка спрямована на прискорення економічного розвитку українських міст та регіонів шляхом підвищення їх спроможності щодо ефективного управління економічним розвитком, створення сприятливого бізнес-клімату та сприяння залученню інвестицій.  Одним із важливих завдань даного проекту є впровадження ефективних інструментів розвитку малого та середнього підприємництва (МСП), які покращують можливості для започаткування власного бізнесу та створення нових робочих місць.

   У 2018 році повний великодній кошик, що включає традиційні м'ясні продукти, сир, яйця, паску, вершкове масло, м'який та твердий сири, а також додаткові продукти – помідори, огірки, яблука та червоне вино, коштуватиме, в середньому по Україні, 660 грн, свідчать розрахунки Національного наукового центру "Інститут аграрної економіки".

  З метою забезпечення сприятливих умов щодо подальшого ефективного розвитку підприємництва міста та створення належних умов для реалізації конституційного права громадян для зайняття підприємницькою діяльністю, в рамках Меморандуму про співпрацю щодо реалізації проекту «Партнерство для розвитку міст» в м.Полтава (Проект ПРОМІС), укладеного між Полтавською міською радою та Федерацією канадських муніципалітетів, управлінням адміністративних послуг Полтавської міської ради за участю експертів Проекту ПРОМІС розроблений проект Програми посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва м. Полтава на 2018-2022 роки.

     Звертаємось до представників малого та середнього підприємництва міста, громадських організацій та об’єднань підприємців, бізнес-асоціацій розглянути даний проект Програми та при бажанні долучитись до участі у проектах, які пропонуються для впровадження в її рамках.

      Пропозиції просимо надавати до управління адміністративних послуг Полтавської міської ради за адресою м.Полтава, вул. Соборності,36, каб. № 123/1, 124 або на електронну пошту управління -  upravlinnya@cnap-pl.gov.ua

       Будемо вдячні за співпрацю.

 

 Додаток до рішення

 

 

     З нагоди наближення Великодніх свят, з метою найкращого задоволення підвищеного попиту населення у товарах у передсвяткові та святкові дні, 5 квітня 2018 року в рамках Міського дитячого фестивалю композицій «Великодня писанка» під патронатом Полтавського міського голови буде проведений  передсвятковий ярмарок.

     Згідно статті 73 Кодексу законів про працю України Центр надання адміністративних послуг Полтавської міської ради  буде працювати за наступним графіком:

7 квітня (субота) - 08:00-16:00;

8 - 9 квітня - вихідні дні;

з 10 квітня - робочі дні згідно графіка.

     Відтепер через центр надання адміністративних послуг Полтавської міської ради в електронному форматі запроваджено дві адміністративні послуги відділу у м. Полтаві міськрайонного управління у Полтавському районі та м. Полтаві ГУ Держгеокадастру у Полтавській області , а саме:

- Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку;

- Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

На офіційну сайті ЦНАПу  в розділі online послуги  можна замовити вищезгадані послуги.

     Двадцять восьмого березня 2018р. відбулось чергове навчання адміністраторів ЦНАПу  щодо обговорення стандартів операційних процедур (СОП) , які розроблені Державною міграційною службою України.

     З 30 січня 2018 року в Центрі надання адміністративних послуг Полтавської міської ради розпочато прийом документів  на оформлення паспорта громадянина України у формі ID - картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон засобами Єдиного державного демографічного реєстру.

       Інформуємо Вас, що 20 березня 2018 року в рамках децентралізації системи держархбудконтролю відповідно до п.9¹ розділу V Прикінцевих положень Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» виконання функцій державного архітектурно-будівельного контролю у м. Кременчуці Полтавської обласної передано Кременчуцькій міський раді.

      В зв’язку зі змінами в законодавстві України, внесених Постановою Кабінету Міністрів України № 890 від 22.11.2017р., результат надання адміністративної послуги: «Видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до державного фонду документації із землеустрою», що надається Міськрайонним управлінням у Полтавському р-ні та м. Полтаві ГУ Держгеокадастру у Полтавській обл  через Центром надання адміністративних послуг Полтавської міської ради, надається виключно на електронну адресу замовника згідно запиту.

     В зв’язку з погіршенням погодних умов звертаємося до Вас із проханням терміново прибрати прилеглу до підпорядкованих закладів територію від криги і снігу та забезпечити в подальшому утримування її в належному санітарному стані.

     В разі необхідності, просимо використати піщано-сольову суміш для посипання підходів та під’їздів до об’єктів.

     Заздалегідь вдячні.