Перелік документів необхідних для  видачі дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду Додаткова інформація про адміністративну послугу

1.Клопотання (заявка) природокористувача з обгрунтуванням потреби в природних ресурсах.


2.Ліміт на використання природних ресурсів у межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення (Автономної Республіки Крим, області, міста Києва чи Севастополя) на відповідний рік, в двох екземплярах.

Ліміт не подається для одержання дозволу на відстріл вовка і лисиці.


3.Клопотання щодо видачі дозволу на спеціальне використання природних ресурсів, за винятком об'єктів тваринного світу, віднесених до природних ресурсів загальнодержавного значення, погоджується з відповідною місцевою радою, власником або постійним користувачем цих природних ресурсів.

Для отримання дозволу на спеціальне використання природних ресурсів клопотання погоджується також з відповідними державними органами, а саме:

1)Держпродспоживслужби - у разі використання ресурсів тваринного світу, в тому числі рибних запасів та інших об'єктів водного промислу, а у разі використання цих ресурсів з метою одержання лікувально-технічної сировини - також з органами МОЗ.

2)Мінекоресурсів - уразі спеціального використання рибних запасів та інших об'єктів водного промислу загальнодержавного значення, за винятком їх промислового добування, а також любительського та спортивного рибальства, яке здійснюється у порядку спеціального використання.

3)Держпраці - у разі користування гідромінеральними ресурсами, а також при видачі гірничих відводів на розробку мінеральних ресурсів.

Орган, який видає дозвіл на спеціальне використання природних ресурсів, може зажадати від заявника у разі необхідності додаткового погодження даного клопотання (заявки з іншими заінтересованими міністерствами і відомствами.


4.Для отримання дозволу для здійснення дослідного лову у водних об'єктах, що перебувають у межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, користувачі подають документи до дозвільного органу, який їх розглядає та видає дозвіл подають наступні документи:

1)Заяву про видачу дозвільних документів для здійснення спеціального використання риби та інших водних живих ресурсів, погоджену Мінприроди України або його уповноваженим територіальним органом (крім тієї, що пов'язана з проведенням дослідного лову, який здійснюється іхтіологічною службою органів рибоохорони).

2)Повідомлення Укрдержрибгоспу про виділення квоти.

У рибогосподарських водних об'єктах, де не встановлені ліміти, дослідний лов здійснюється без квотування за програмами наукових установ або іхтіологічних служб органів рибоохорони, затвердженими рішенням Науково-промислової ради Укрдержрибгоспу.

3)Довідку користувача, що підтверджує наявність у користувача або співвиконавця відповідних до програми дослідних робіт знарядь лову, рибоприймального пункту, рибальського судна.

4)Копії свідоцтва про право плавання під Державним прапором України (або тимчасове свідоцтво) і копію свідоцтва про право власності на судно або договір оренди в разі здійснення промислу із судна, піднаглядного класифікаційному товариству.

5)Копію суднових білетів установленого Мінагрополітики України з відміткою про здійснений щорічний технічний огляд (а для орендованих суден - копію договору оренди) в разі здійснення промислу із судна, що не підлягає нагляду класифікаційного товариства.

6)Промисловий журнал та журнал обліку прийнятої риби та інших водних живих ресурсів пронумеровані, прошнуровані, скріплені підписами і печатками органу рибоохорони, користувача. При використанні РПП співвиконавця за договором про спільне виконання програми дослідних робіт, у журнал обліку прийнятої риби та інших водних живих ресурсів ставиться печатка співвиконавця та органу рибоохорони.

7)Програму дослідних робіт, погоджену органами рибоохорони та затверджену рішенням Науково-промислової ради Укрдержрибгоспу, а в разі лову з метою акліматизації, переселення- дозвіл Мінприроди України.


Для отримання дозволу на селекційний відстріл на територіях та об'єктах природно-заповідного фонду подаються наступні документи:

1)Клопотання про надання дозволу.

2)Висновок компетентної наукової організації (установи) про необхідність проведення селекційного відстрілу та рішення науково-технічної ради природно-заповідної установи.

Клопотання про видачу дозволів подаються щорічно до 1 березня.


Для отримання дозволу на діагностичний відстріл на території та об'єктах природно-заповідного фонду подаються наступні документи:

1)Клопотання про надання дозволу.

2)Розпорядження Держпродспоживслужби відповідної території, в якому має бути вказано, що відстріли слід проводити саме на території природно-заповідного фонду.

3)У клопотанні зазначаються місця проведення відстрілів (назва природно заповідного-фонду, лісництво, обхід, урочище тощо), посади, прізвища, ім'я та по батькові осіб, яким необхідно видати дозволи, вид і кількість тварин, що підлягають відстрілу, та необхідну кількість бланків актів діагностичного відстрілу.

4)До клопотання додається рішення науково-технічної ради природно-заповідної установи про доцільність проведення діагностичного відстрілу на зазначеній у клопотанні Держпродспоживслужби території.


 

Суб'єкт надання адміністративної послуги 
Департамент екології та природних ресурсів Полтавської обласної державної адміністрації
Строк надання 
30 календарних днів

Платність послуги
Безоплатно


ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА

support Ukraina 11 1

Зараз на сайті

На сайті 51 гість та 1 користувач

Вхід на сайт